bugün

galiba kandan gelen bir şey olucak ki yüzde doksanı nurlu doğar kürt bebeklerinin. genellikle babalarının gereğinden fazla yakışıklı olmasından dolayı yavrularına geçer bu nur. bu bebekler de büyüyünce büyük ihtimalle o izmirli kız senin, bu antalyalı kız benim çapkınlık yaparlar. suç onlarda değil tabi, kızlar dayanamaz bu yakışıklı gençlere.
hayal dünyasında yaşayan insanların hayatındaki hafifliği gerçekten kıskanıyorum.
konuyla alakalı faşizan entry: kürtler kansız olduklarından o nur yüzlerinde olan beyazlıktandır.
konuyla alakalı genel entry: her bebek doğduğunda masumdur; sadece kürt değil her bebekte malum nur vardır.

ama başlığı açan arkadaşın asıl amacı ortalığın *mına koymak tabi ki. seç beğen al yorumlardan birini panpa.
bu dünyada doğan her bebek ırk, cinsiyet ayrımı olmaksızın masumdur. hepsi de tatlıdır. sen kürt, türk, laz, fransız, alman bebek diye ayırarak faşizmin kitabını yazmışsın güzel kardeşim.
herkes nurlu doğar ama sonradan şekil değiştirir. bunun örneklerini de etrafımızda fazlasıyla görüyoruz.
büyünce caniliğe, insan dışı bir varlığı temsile dönüşen nurdur.
kürt olsada bebek olması itibariyle normal olan durumdur.büyüdükçe o nurun kaybolması kaçınılmazdır.
türk, alman, meksikalı, ganalı yeni doğmuş bebeklerin yüzündeki nur ile eşdeğerdir. her bebek nurlu doğar. *
Yazarın, " milliyete göre bebek yüzlerindeki nur çeşitleri " şeklinde açması muhtemel başlıkların bir önceki safhasıdır. Tamamiyle saçma ve gereksiz bir önermedir. Bu dünya'da doğan bir tek kürt bebekler yok ki. Türk, kürt, alman, fransız, rus, kenyalı vs her bebek nurla doğar!..
bütün bebekler nurludur oysa ki.
o zaman mesele nuru ebedi kılmaktır.

eminim bu konudan provakasyon yapanda nurluydu bebekken, bu olaya sinirlenende.
çok nurlu küçükler tanıdım taa ki büyüyüp bana zarar verene kadar.

ama çok nurlu çocuklarda tanıdım hala nurlu.
nurlu bir genç şimdi.
nurlu bir yaşlı olacak sonra.
ve öldüğünde bile nuru eksilmeyecek. dilden dile dolanacak. nuru ebedi kalacak.

eee şimdi sen nurunu kaybettin diye, bu gencin nurunu niye silmek istiyorsun?
oysa ki, sarı kuzeylinin bebeğide, esmer güneylinin bebeğide nurlu.
peki sen bunu niye yok etmeye çalışıyosun?
peki sen nurunu neden kaybettin?
neden tutamadın elinde bu nimetini? sarılsaydınya sımsıkı. neyin vardı nurundan başka?

sana söylüyorum bozguncu, neden tutamadın nurunu? neden girdin bu çirkefin içine?
bütün evren yok etmek ister seni. çünkü kural böyle. başkalarının nurunu söndürme diye.

peki ya sen nurlu. nasıl başardın böyle nurlu kalmayı.
bütün akranların bozgunculuğun içine bodoslama dalmışken, nasıl başardın elmas gibi parıldamayı?
bütün evren seni el üstünde taşımak ister. nurun ebedi kalsın diye.
her bebek günahsız temiz dogar ve nurludur. bu, içindeki ırkçılığı ve bölücülüğü kusmak isteyen vatandaşın gözlemi.
büyüyünce ananuzu zükücem ulan beni ezdiniz beni aşağıladınız mode on şeklinde bir evrim geçiren nurdur.
(bkz: ha siktir artık ali sami)
(bkz: uludağ sözlükte öküz olmak)
bence din, dil, ırk farketmeksizin her bebeğin yüzü nurludur, taaa ki büyüyüp o masumiyeti kaybedip aha burda böyle başlıklar açacak, böyle entryler girecek kafaya gelene kadar.
(bkz: provokatör detected)
(bkz: burası nere)