bugün

Mehmet ÇETiN adlı ülkücü sanatçının "TÜRKÜZ ÖLENE KADAR" parçasının çalınıp sıçılmasıyla yapılan şarkı müsveddesidir.

http://www.youtube.com/watch?v=isakr684n10
(bkz: allah başka dert vermesin)
ahmet kaya' nın hiçbir zaman söylemediği kanıtlanmış uydurmasyon zımbırtı. zamanın gladyosunun tezgahlarından...
"kürdüz ölene kadar kürdüz sonuna kadar vallahi apoyu özledik
kürdüz sonuna kadar kürdüz ölene kadar vallahi barışı özledik" diye birisi höykürüyor ise; down sendromu olacak kadar beyni olmayan yaratıktır.

belediye görevlilerini çağırın, aşılarını yaptırın. kulaklarında damga ile rahat rahat insanları rahatsız etmeden yaşamalarını sağlayın.
Silahını helada unutan adamın başı belaya girer.
edit: sevgili moderatörümüz. bu entrim silinmiş. sebeb başlık entri uyumsuzluğu. sen ahmet kaya yı ve şarkılarını bilmiyor olabilirsin ama bilenler için bu entri ve başlık çok uyumlu.
ahmet kayanın sesinden dinlebilecek dizelerdir. iflah olmaz bir vatansever olmama, türkiye'yi bir bütün olarak sevmeme rağmen hiç bi zaman da kendimi sorgulatmaz bu şarkı bana.
bazılarının cep telefonu melodisi bile yapabildiği bir zırva.

adam muayenehaneye geldi, 'vallahi param yok, vallahi 20 liram var' dedi, iyi dedim durumun yoksa olur. tedaviyi yaparken telefonu bu parçayla çalmaya başladı. sinirlerim alt-üst oldu ama bir şey demedim. tedavi bitti, cebinden ekserisi 100tl olan bir tomar para çıkardı, onlarca banknot arasından 20 lirayı çekip bana uzatınca 's.ktir git burdan ağzını burnunu parçalatma bana o.ç' diyerek kovaladım ve ardından kendisini ihbar ettim. bunlar toptan karaktersiz, baştan aşağı yalan ve hile.

ferit: elektriği kaçak kullanmak suç değil, onların hakları, ayrıca adam dolandırmak, emek hırsızlığı da hakları. onlara her şey serbest. eksile koçum ama eksilemeniz sizi olduğunuz şeyden başka bir şeye dönüştürmüyor. zararlılarsınız.
ahmet kaya adlı bölücünün söylediği saçma sapan türkü.

(bkz: Adam babasını özlemiş)
aponun yanına gönderilecek 4 kadının arasında kendi bacısının yer alması için kıçını yırtan bir örgütçünün söylemi ile ortak söylemdir.
zebaniler dindiriyordur şimdi özlemini...

edit: eksileyen pkk yandaşı orospu dölleri... tez zamanda kavuşursunuz inşallah...
işin garibi şu;

şimdi bu .... neyse ölmüş adam hadi arkasından kötü konuşmayayım bunları söyledi ulan tamam da yıllar sonra kahraman ilan edildi fanları milyonları geçti türkler bile bu adamın şarkılarını dinler oldu şimdi bu ne yaman çelişkidir ya, adam pkk'yı apo'yu övecek karşılığında 1 numaralı protest müzik sanatçısı olacak.
ya bu adamları nasıl kürtlükle bağdaştırıyorlar kürtler bunu nasıl kabulleniyor.
neden karşı çıkmıyorlar çıkıyorlar da bizim mi haberimiz yok.
apo ve pkk bu kökenden olanların üzerine çokmuş kara bulut gibi .
ki apo türk köylerinden çok kürt köylerine saldırmıştır.
şu an mırıldandiğim eğlenceli şarkı.
ahmet baba vallahi seni özledik. bazıları gibi her şeyi kendine çeviren bir topik değil, adamın hası ve adam gibiydin.
tez zamanda geberip yanına gidip de kavuşmanız umuduyla denesidir.
allah kavuştursun denilesi durum. aşikar.
Zebanilerin arasında sevdiği orospuyu bekleyen bir ibinenin böğürdüğü şarkı. Tez zamanda yanına postalansa da hasret giderseniz.
Keyifle mırıldayanı sikme sisteği uyandıran anırma.

umarım kundaktaki eniklerinizin tavana yapışan parçalarını toplarsınız.
apo = kürdistan işçi partisi adındaki terör örgütünün elebaşı.
pkk = kürdistan işçi partisi. komünist bir örgüt. (sözde) kürtçü örgüt.
kürdüz ölene kadar vallahi apoyu özledik = aynı anda ırkçı ve komünist olabilme zıtlığını seviştirme hedesi.
Zamanında Ahmet kaya ya laf kondurmayan sanat sever arkadaşlar birde Türk sinemasının çirkin, gerçektende çirkin kralı Yılmaz Güney itinin videolarını izlesinler. Unutmayalım ki bir Kürt, ünlü bir kürtse ve batı dünyası da üstüne titriyorsa kesin PKK lı piçtir.
ölene kadar kürd ol zaten aslını inkar eden bizden değildir denmiştir ama bebek katilini özlüyorsan işte o zaman senin insanlıkla sınavın başlamıştır. eyyorlamam bu kadar.
aynı mısraları,
türküz ölene kadar
türküz sonuna kadar
vallahi fatihi ozledik

diye dillendirsek bizi faşist olarak, kafatasci olarak nitelendirecek biji biji humanisciklerinin iliklerine kadar etnik faşizm kokan içinde bir bebek katilinin, bir şerefsizin ozlendiğini belirten sözleri.
Bir ahmet kaya şarkısında geçer.
Kendi de öldükten sonra form değiştirmeyi umuyor.
(bkz: eşek anırması)
Bir nevi dram, esaret içeren sözler.

ölene kadar kürt olmak nasıl bir acıdır kim bilir.