bugün

kürdün güneşi olsa güneşi de böler.
Faşizm, kuduz bir köpeğin zincirlerini koparmış halidir.
Kürdün güneşi ne lan mürdüm eriği gibi.
Gunesiniz bile kacaktir lan sizin. Başimla beraber buyursunlar. Hangi baş oldugunu siz anlamissinizdir artik hevaller.
Hayallerle yaşıyor bazi ibneler.
yaşanan son gelişmelerden dolayı sarfedilen söz.
5. Günün safagında batıya bak
Ananın amını göreceksin.
Yahudinin gazıyla uçan kurdinin güneşi zevali bulmadan batar. Hakikat budur. Dostunun zalim düşmanıyla hareket edip hainlik edenler, o zalimin kazığını yiyip helak olmadan ölmezler.
Daha dün kürt olduğunu söyleyemeyen bügün kürtlük felsefesi yapıyor.
Cahil cahil konuşmayın dediğim başlık. Formata uydurduysak gelelim asıl meseleye. Kürdün güneşi diye bişey mi var daltarak yazar. Kürt mü var ki güneşi olsun beni konuşturmayın şimdi.
Edit: eksilemezseniz aq sizin. Oh be rahatladım.
Gerekirse ret-kit oluruz atımızı sizin güneşinize süreriz kürtçüğüm...

Siz raad olun yane taam mı...
faşist söylemidir. şimdi pkk üyesi ve pkk ya sempati duyan, elinden geldiği zaman destek veren kısacası masum insanları öldürebilecek tipte katil olma potansiyeli taşıyan davarlara laf söyleyenler veya onlara sövenler faşist oluyorsa onlara faşist diyenler kürt faşisti olmuyor mu ?

doğma büyüme istanbulluyum 80 lerin ortalarından itibaren sokaklardayım. onlarca kürt arkadaşım var. benim onlara türkçe onların bana kürtçe öğretmişlikleri var, birbirimizin evinde kaldık defalarca, benim annem onlara oğlum onların anneleri de bana oğlum der. biz sığır mıyız bunları yaptık adamlar kürt ? ancak konu pkk ya gelince en az benim kadar onlarda söver lanet okur. şimdi böyle adamlara neden kimse faşistlik yapmıyor ? 34-35-36 yaşında bu adamlar gelin sorun hayatları boyunca çok ufak tefek şeyler dışında ( ki o ayrımcılıkları bizde yaşadık öz be öz türk olduğumuz halde ) herhangi bir sıkıntı yaşamışlar mı. hepsi işinde gücünde atasını bayrağını milletini seven adamlar aileleri de öyle namazında niyazında işinde gücünde adamlar böyle insanlara neden kimse bir şey yapmıyor azcık öz eleştiri yapın önce foşşik foşşik diye ağlamadan önce.
Kürt faşistlerinin mi ?
"kendin pişir kendin ye" söylemlerindendir.