bugün

en çok ayar olduğum her gördüğümde eksi'yi çat diye yapıştırıverdiğim yazar tipidir.

efendim şimdi örnek verecek olursak bu tip yazarlar göt yerine ''g.t, g*t'' sikeyim yerine ''s*keyim'' gibi saçma sapan türevlerini kullanırlar. ve böylece daha elit daha kuğul ve terbiyeli olduklarını düşünürler.

o kafaya erişmiş bir yazar muhtemelen, böylece sözlüğe giren 18 yaşından küçük arkadaşlarımızı düşündüğünden bu sansürü uyguluyorlardır.

(bkz: bizim köyde göte göt derler)
sanki rtük var amına koyayım.
ağzı doldurarak edilmiş bir küfür paha biçilmez.
o*ospu çocuğudur. net.
küfre muhtaç insanlar bu ihtiyaçlarını neden gizlemeye çalışırlar. anlamam.
sonuçta koyulan yerin belli olduğu cümleleri sansürlemenin bir mantığı yok. rahat ol sevgili arkadaşım çünkü en güzel cümleler en rahat ortamlarda yazılır.
terbiyeli bir yazardır.
sansürlediği kadar.
Geçen bir ara bir entry de görmüştüm. "göt" yerine "g*t" kelimesini kullanmış. Lan gerizekalı sanki ben onun göt olduğunu anlamadım. papatya diye okudum sanki ben onu amına kodumun malı.
(bkz: bence samimi değildir)
s*n zam*nlarda mür*tlerimizin h*zla çoğ*lması ile s*zlük j*rgonunu belirley*ceğiz.

-göte g*t diyen yazarlar birliği b*şkanı
sözlüğün ağzına s*çan yazardır.
*mına k*yayım ben onların çok ayıp ediyorlar.
sansürleyince küfürün anlaşılmayacağını mı zannediyor anlamadığımız yazar. böyle sikkodan davranışlara gerek yok sen sansürlesen bile bu memleketin insanı küfürü 40 kilometreden tanır o yüzden boşuna çabalama.