bugün

mantıklı bir açıklamasının olmamasının yanı sıra çoğunlukla doğruluğu kanıtlanmış bir önerme. şimdi "allahın belası" diyen bir kız ile "senin ananı sikerim lan piç!" diyen bir kız hiç bir olur mu?
diğer küfür eden daha seksi değil mi a beyler?
yatağa atılması daha kolay olduğundan dolayıdır.
yanlış bir önermedir. anneliğe yakışmayacak,bir erkeğin eşi olamayacak kadar aşağılık kız türüdür.
düzgün sigara da içemiyorsa kesin pavyon karısı derler . ama bazılarına hem sigara hem küfür yakışabilir . http://galeri.uludagsozlu...om/r/meryem-uzerli-96777/
Yanlış,
tam yerinde ve zamanında küfredebilen kız seksidir,
yeri geldiğinde de cici kız olmasını bilmeli abi.
bir yerden sonra insan üzerinde antipati oluşturuyor ve git gide uzaklaşıyorsun düşünsene kız kardeşin evde melek gibi okulda ana avrat kıskıvrak kayıyor değişik bir durum.
hafif görünmelerinden mütevellit abazanların içlerini gıdıklarlar. ama hatun dediğin ağır olur, nazik ve nazenin karakteri kalbi aralar. hafif kızlar ancak abazanların içini gıdıklar.
kesinlikle katılmadığım bir önerme kadın için küfür seksi bir görüntü örneği olamaz.
küfür sadece basitliği simgeler ki basitlikle beraber gelen her zaman daha kolaydır.
bilakis küfürbaz kızlar da seksepalitenin dibe çökmesi.
küfürbaz mısın kızım sen? dedirtecek önermedir.
bir kere kız dediğin kibar, hanım hanımcık ve kırılgan hissi vermelidir. öyle ben ağayım, paşayım, asarım, keserim, s.kerim derse biz de erkekler olarak burada söylediklerini kendisine yaparız, yapmasak bile şansımızı deneriz. ondan sonra vay efendim ne oldu demesinler.

bir de şu var ki...
amaaan (bkz: bsgçk)
nazlıcan: ahmet senin soyunu sopunu sülaleni sikim am kafa
ahmet : nazlıcan çok seksisin ya
nazlıcan: ne seksi si lan at pipisi kafasına çaktığımının malı
ahmet : harika ya şeyim kalktı şimdiden
yalandır...
çapkın bir arkadaşımdan güzel bir söz: "hiç sevmediğim ve asla birlikte olmayacağım kız; küfür edip arabesk dinleyen kızdır"
yarrak afedersin
o küfürlerle genelevdeki hatunlarla, aynı şeklide küfür etmelerinden dolayı seksi gözükürler.
not:vermeye hazır kızlardır. pavyondaki hatunlardan farkları yoktur. o yüzden hep seks hissi uyandırır. kız dediğin narin olur, güzel ahlaklı olur.
Küfür eden kız hafif filan gözükmez sanılanın aksine. Hormonlarına yenik düşmüşcesine küfür eden kız hafif gözükür. Küfür etmenin de bi üslubu var ''götümü yala'' diye bir küfür ederse kız karşısındaki abazaius dünden razı bir şekilde gerçekleştirebilir eylemi.
erkekler tarafından dürüst olduklarının bilinmesinden kaynaklanan durumdur.

http://www.youtube.com/watch?v=RUjtpQKK4bk
"yerinde" küfür ederse çekici olabilir. yoksa ı-ıh...
iticidir. * (bkz: külliyen yalan)
metin şentürk için geçerli olan önermedir.
ağzı bozuk olanın zevkide bozuk olur diye düşünen adam düşüncesidir.
kıvanç tatlıtuğ un son ortalıkta dolaşan videolarından sonra bir hayli artacak kızlardır, seksi mi görünürler orası ayrı bi konu.

video için buyrun;

http://www.youtube.com/watch?v=vUykm-Cf-Jo

ha bi de buna platonik aşık olanlar için söylüyorum "ayhh ne güzel orospu çocuğu diyor yirim ben seni. . ." diye başlayan cümleler kurmayın lütfen.
"bu amına kodumunun saçmalıklarını kim uyduruyor lan götverenler" şeklinde cümleler de kuruyordur bunlar. terbiyesizler efendim. ve hiç seksi bulmuyorum kendilerini. * * *