bugün

En bi sinir oldugum erkektir kendileri.
Samimi değildir kusura bakmayın.
abazadır, net. kızları bu taktikle etkilediğini zanneden maskeli erkek.
Kendisi daha çok küfür eden erkektir. Kızlara havalı görünmeye çalışır.
illa düzgün konuşmak için ortamda "bayan" gerekirmiş gibi orda kendisi olmadiginda ortamın küfürden geçilmediğini düşündüren samimiyetsiz tip.
benim geçtiğimiz senelerde yaptığım bir davranış. yıllar sonra lise zamanı arkadaşlardan olan biri bayan üç arkadaş buluştuk. bizim bir arkadaş benle sanki yalnız konuşur gibi kızın yanında başladı rahat rahat küfür etmeye bir şey anlatırken. lisedeyken de çok severdi küfürü o arkadaş. ayağımla ayağına vurdum oğlum ağzını tut, kız var burda diye. kız fark etti, bir de demez mi: biliyorsun dedi hazırlıkta onunla sıra arkadaşıydım. liseden beri alışığım ben onun küfürlerine. o yüzden rahat ol demişti bana. * açıkçası bana oldukça ters gelen bir davranış bir bayan yanında küfür etmek.
gevşektir.kız olan ortamda küfür edilmesi doğru değildir fakat milleti uyarmak senin haddine midir.rahatsız olursa kız ortamdan uzaklaşır zaten bir şekilde.arkadaş edinilmemesi gereken tiptir.
Kızlara yaranmak için arkadaşlarını gömengillerdendir.
''bizde ortam böyle yarram'' denerek egale edilmeli ve küçük düşürülmelidir.

muhtemelen kız tebessüm edecek ve sizin konuşmanızı bölündüğü yerden dinlemeye devam edecektir.
Sokakta ediyorsa kız yokken de uyarır küfürsüz konuş derim.

Sokakta küfür ede ede gidenlere çok pis sinir oluyorum. Kendi arkadaşım bile olsa ettirmem, kendim de etmem.

Kız varken de etmemesi gerekir. Bunları da biz mi öğretelim.
öküz neslinin tükenmesinde başrolü oynayan etmendir. evet böyle insanlar sayesinde öküzler yavaş yavaş tükenecektir.
Aynı şeyi kaş gozle yapabilecekken sesli bir sekilde uyardıysa kızlara yaranmaya çalışıyordur. Sevmediğim erkek tipidir. Hele ortamdaki kız bu durumlarda oyle bir tribe girerki siz sasırırsınız: bir keresinde badima gelmistir. Bos bulunup yaninda kufur ettigim kiz kapali nir kiz ve cok yakin arkadasimdi kapali olmasina ragmen benim yanimda alttan üsten herseyden konusurdu. O gun arkadas beni uyarinca kiz bir masumlasti bir masumlasti inanamazsiniz. Ekmek su der gibi am göt muhabbeti yapan kız yok oldu bir anda.
Adamdır.
kendide küfür ederek arkadaşına destek çıkması gereken tiptir .
Bizzat şahsımdır kızların yanında küfür edilmez.eden kişi derhal uyarılmalıdır. Ama bu uyarı sessizce yapılmalıdır.
ortamda kız olunca sesi ve hareketleri değişen yumuşaktır bu erkek aynı zamanda.

huhahaha amk yaaa diye güldüğü arkadaşını, ortamda bir kız olunca bir hiç pahasına satan erkektir.
Görgü kurallarını hatırlayanlardandır. Eleştirilmemelidir. Ortamda kızı bırak sadece ben ve o arkadaş bile olsa uyarırım.
Yalaka erkektir. Ben böyle bir öküz adamın iki genç kendi aralarında küfürlü konuşurken müdahale edip ağzının burnunun nasıl yamulduğuna şahit oldum. Çocuklar bunu bir dövdüler ki komaya girdi mal. Evet.
(bkz: Adam gibi adam)
Kibar bir beyefendidir. yaptığı hoş bir davranış amma velakin kızlarda küfür edebilir. şahsen ben:
kız varsa ne olmuş yaram derim.
saygılar.
"kız var siktiğimin salağı" diye sesli uyaranlar da mevcuttur.
afamdir.kızın yanında küfür edilmez.
Aynı şeyi kaş gozle yapabilecekken sesli bir sekilde uyardıysa kızlara yaranmaya çalışıyordur. Sevmediğim erkek tipidir. Hele ortamdaki kız bu durumlarda oyle bir tribe girerki siz sasırırsınız: bir keresinde badima gelmistir. Bos bulunup yaninda kufur ettigim kiz kapali nir kiz ve cok yakin arkadasimdi kapali olmasina ragmen benim yanimda alttan üsten herseyden konusurdu. O gun arkadas beni uyarinca kiz bir masumlasti bir masumlasti inanamazsiniz. Ekmek su der gibi am göt muhabbeti yapan kız yok oldu bir anda.
Kısık sesle uyaranlar adamdır ama millete duyurmak için söyleyenler satıcı tiplerdir. Uzak durulması gerektir.