bugün

entry'ler (183)

aykut kocaman

Ya arkadaş hala bu adamı savunan fenerliler var.

Bak yemin ediyorum biz adam olmayız biz fenerlilerden adam olmaz. Eğer azcık beynimiz aklımız olsa bu adamı ikinci defa başa getirmezdik.

Bu adam sinsi ve korkağın teki efendi ayağına yatan bir riyakar.

Cristoph daum un ayağını kaydırdı ve takımın başına geçti. Daha ilk yılında paok takımına yenildi ve bizi Avrupa dan etti bu çapsız.

Alex i yedi lan bu adam alex i kesti ve onun yerinde baroniyi oynattı bu adam baroniyi duyuyor musun beni aykutçu.

Bu sene valbunena, dirar, isla, soldado falan bu oyuncuları hep kendisi transfer etti

Dirardan sağ açık. Joseften 8 numara yaratmaya çalıştı. Valbuenayı kesti bu adam valbuenayı yani takımın en iyi hücum oyuncusunu.

Geçen sene mahalle takımı vardara elendik bu mikrop herif yüzünden.

inşallah tez zamanda defolur gider.
illa yerli bir hoca gelecekse ersun yanal gelsin.

aykut kocaman

Ya arkadaş hala bu adamı savunan fenerliler var.

Bak yemin ediyorum biz adam olmayız biz fenerlilerden adam olmaz. Eğer azcık beynimiz aklımız olsa bu adamı ikinci defa başa getirmezdik.

Bu adam sinsi ve korkağın teki efendi ayağına yatan bir riyakar.

Cristoph daum un ayağını kaydırdı ve takımın başına geçti. Daha ilk yılında paok takımına yenildi ve bizi Avrupa dan etti bu çapsız.

Alex i yedi lan bu adam alex i kesti ve onun yerinde baroniyi oynattı bu adam baroniyi duyuyor musun beni aykutçu.

Bu sene valbunena, dirar, isla, soldado falan bu oyuncuları hep kendisi transfer etti

Dirardan sağ açık. Joseften 8 numara yaratmaya çalıştı. Valbuenayı kesti bu adam valbuenayı yani takımın en iyi hücum oyuncusunu.

Geçen sene mahalle takımı vardara elendik bu mikrop herif yüzünden.

inşallah tez zamanda defolur gider.
illa yerli bir hoca gelecekse ersun yanal gelsin.

gennady golovkin

5 mayısta tekrardan ringe çıkacaktır rakibi canelo maçtan çekildi. Şimdi 5 mayısta rakibi kim olacak gerçekten merakla bekliyoruz. Granit çeneli adam.

naim süleymanoğlu

Mekanı cennet olsun.Allah gani gani rahmet eylesin güle güle cep herkülü.

2019 başkanlık seçimleri tahminleri

Çok fazla düşünmeye gerek yok başkan 2019 da tayyip erdoğan olacaktır.

uludağ sözlüğü artık kimsenin takmadığı gerçeği

Yadsınamaz gerçek ama ne yapalım vazgeçilmiyor işte.

31 mayıs 2017 şırnak helikopter kazası

Birkaç gün sonra Türk halkına unutturulacak olay. Artık dayanamıyorum kalbim yanıyor memleketimin aslan vatan evlatları nın her gün böyle şehit düşmesi ve hemen unutulması içimi acıtıyor.
Ruhları şad olsun.

evlilik dışı cinsel ilişkiye giren kız

Yaşadığım apartta üst kat ve yan komşularımdır. Bağırtılarını duymaktan artık bıktım ev değiştirmeye karar verdim.

sivrihisar

Gecenin şu saatinde gözümde tüten ama gidemediğim canım memleketimdir.

gennady golovkin

Az sonra Daniel Jacobs ile unvan maçına çıkacak kazak Süperstar boksor heyecanla bekliyoruz efendim. Jacobs un ifadesini aldıktan sonra, Billy joe Saunders ı da devirerek orta sikletin tüm kemerlerini alacaktır.

18 mart çanakkale zaferi

Kutlu olsun
Aziz şehitlerimizin ruhları şad olsun.

the godfather part 2

Muhteşem filmdir. Gerçekten baba 2 en az baba 1 kadar harikadır.
Özellikle Robert de niro nun oynadığı babanın gençliğini anlatan bölümler filmin en muhteşem yerleridir.

zeljko obradovic

Abartılı bir balon falan değildir. Avrupanın kesinlikle en iyi koçudur.fenerbahçenin şu anda izlenmesi zevkli tek Şubesi olan basketbolun başındadır.muhtemelen bu sezon sonunda euroleague final four a kalacak lig şampiyonluğunuda sırtlayacak ve 9. euroleague şampiyonluğunu kazanacaktır.

aziz yıldırım

Daha fazla beddua almadan görevi ali Koça devretmesi gereken baş belası.

antonio conte

Birgün fenerbahçeyi çalıştırmasını çok istediğim teknik direktör.

birini unutmanın en iyi yolu

Lisede bir kıza sağlam aşık olmuştum.bu aşk 4 sene istikrarlı sürdü. Unutmaya çalışıyorum ama unutamıyorum. Daha sonra üniversite dönemi başladı.okulun ilk günü otobüste bi kız gördüm ve ona sağlam vuruldum gerçekten. Geçenlerde fabebookta gezerken lisede aşık olduğum kızın profilini gördüm kızın fotoğraflarına baktım ve "ben buna mı deli gibi aşıktım ya"dedim.
Şimdi üniversite bitmek üzere 4 senedir bu kara sevda devam ediyor ve okul önümüzdeki günlerde bitecek.
Ondan sonra Memleketimë döneceğim ve bunu da unutacağım çünkü memlekette iş hayatında yeni birine daha aşık olacağım aşık olduğum zaman üniversitede aşık olduğum kız beynimden silinecek.
Kısaca unutmaya çalışma zaten hayatında yeni dönemler yaşayacaksın ve o dönemlerde yeni aşklara yelken acacaksin ve kendiliğinden unutacaksın.

erdoğan yalnız değil birlikte avrupaya gidebiliriz

Gidin sülalenizi,yandaslarınızı da götürün ve birdaha memlekete donmeyin.

rte nin sigara düşmanlığının asıl nedeni

Çok merak ettiğimiz nedendir sayesinde sigara alamaz olduk.tütünle idare ediyoruz.

mehmet topal

Bugün kendisine biraz fazla yüklenilmektedir. Mehmet Topal gerçekten ülkenin ahlaklı bir futbolcusu gerek özel yaşamıyla gerek sahada takımına herşeyi veren fenerbahçenin gözbebeğidir.el olayının o kadar abartilmasi ise onemsizdir çünkü zaten şampiyonluk yarışından fenerbahçe koptu. Bazı yazarlar sert oynadığına dair eleştirilerde bulunmuslar ama zaten ön libero oyuncusu bu adam ön liberoda oynayan her futbolcu sert müdahaleler yapar bu genelde normaldir.kesici çapa oyuncuların bu müdahaleleri bol miktarda olacaktır.

52 özel harekatçı kömür oldu

Orospu evladı kanalın orospuca söylediği sozdur şehitlere akp zihniyetinin verdiği değeri gösteren bir haber olmuştur.