bugün

ilgi çekmek isteyen insandır.
çok kazık yemiş insandır.
hiç iyi insan olmamıştır.
neye karar verdiğinin farkında olmayan insandır. beyaz veya siyah yoktur griler değişik tonda griler vardır.
artık gönlüne değil mantığına kulak verecek olan insan.
teslim olmuştur. ezilen iyidir. ama zorluklara ramen pes etmez.
kötüler ezendir. ezilen olmaktan yorulmuş ve teslim olmuşlar.
iyler güçlü kötüler zayıf. iyiler zor az kötüler kolay ve fazla.
kapitalizmin vücut bulmuş hali.
Umurumda olmayacak insandır. insanlar yüzünden karakterini değiştiren insan kalitesiz insandır. Bu da böyle bir entry işte.
(bkz: süper kahramanların en yakın arkadaşları)
(bkz: süper kahramanların en yakın arkadaşlarının babaları.)
dünyayı ben mi kurtaracağım hammınaa.. der.
--spoiler--
güvenilmez olalım, iti kopuğun önde gideni olalım, deyzemin evladı!!

--spoiler--
beceriksiz insandır. saf olmayı iyi insan olmak zannetmiş ve kullanılmıştır. kötü insan olmayı da herkese hayır demek zannediyordur herhalde, yazık.
hep kötülerin kazandığını görüp artık kendisinin de bu şekilde kazanacağını düşünen insandır. Ancak insanın içi iyi olduktan sonra ne gerçekten kötü olabilir ne de bu yolla kazanabilir. Yine kaybetmeye mahkûmdur.
Yapamayacaktir. Cunku gotu yemez kotuluk yapmaya. En kotu olacagi anda bile yaptiginin yanlis oldugunu bilerek bir kenarda sakinlesmeyi bekleyecektir. Iyi insandan kotu biri cik-maz.
Nereden mi bu kadar eminim?
Kaynak; götüm.
ak parti'ye oy vermeyi bırakıp eski vesayet rejiminin temsilcilerine oy verecek kişi.
ben karar verdiğimde etrafımdakiler benden daha kötüydü o yüzden bir boka yaramadı ama kendini geliştirmek lazım tabi.
kötü biri olmaya karar verilen an insanın sabrının bittiği andır. kötü insan olmaya karar vermekkaraktersizlik olarak görülse de enayi yerine konmaya bir tepkidir ve kötü olmaya karar verildiğinde yapılacak ilk şey şudur

http://www.youtube.com/watch?v=2gTCHk-WiMU
Keşke.

keşke iyiyken birden bire kötü biri olabilsek, itlik, kumarbazlık, çakallık öğrenebilsek.

iyiliğin beş para etmediğini görüyorum, gördükçe kahroluyorum.
iyi niyeti suistimal edilip güvendiği insanlardan kazıklar yemiş insandır kesinlikle şüphesiz..
istediğin kadar kazık ye eğer için de yoksa imkansız durumdur.
senin elinde değil olamazsın.

ruhlar iki şekilde yaratılır seçme lüksün yok maalesef.
Delirme noktasına gelip ulan ben ne yapıyorum ki diye düşünmüş salivermis kişi .
görsel
iyi insan kötü insan yoktur. başkalarının gözüne girmek için kırk takla atan özgüvensiz, kolektif kafa yapısına sahip, beş para etmeyecek adamların önünde el pençe olan zayıf insanlar vardır ve bireyci, başkalarının fikirlerini önemsemeyen, özgürlüğünün farkında olan, kimsenin gözüne girme çabasına girmeyen, bu hayatta kendi yolunu çizen güçlü insanlar vardır. sen hala fedakarlık yaparak iyi bir insan olduğunu zannetmeye devam et. fedakarlık toplum denen parazitin göz göre göre derinin altına girmesine ses çıkarmamaktır.
Kötü bir toplumda da olsa, kötülük için eline fırsat geçmişken iyi kalabilen insan, insandır.
salih mirzabeyoğlu - yaşamayı deneme
Kadir inanır in bir filminde bize gösterdiği karar değişimi:
https://youtu.be/jHJxYjL1DF8
"iyi ve kötünün yüzü aynıdır, her şey karşımıza ne zaman çıktıklarına bağlıdır." sözünü doğrulayan insan.

Umuyorum ki zaman bizleri yormasın cınım.