bugün

(bkz: veled-i zina)
tipik ruh hastasıdır. gerçekten var böyle ruh hastaları köpeğin şekli daha güzel oluyormuş kulağını kesince. biz askerdeyken yeni gelen yavru kangalların kulaklarını kesti ruh hastası bi komutan, yavrular hayata küsmüştü günlerce ne cilve yaptılar ne yemek yediler. yazık anlam veremiyorum.
Simayen zındıklar lan ben bu pisliklerle niye karşılaşmıyorum diyeceğim başlık.
" vebali" yazmayı beceremeyip " mobalı" yazdıkları için oksijen israfından başka birşey beklenilmemesi gereken döl israflarıdır.
Asıl bunların kulağını kesiceksin hayvan herifler.
Eğitim şart amk. Aile terbiyesi şart. Çocuklar aileden terbiye almayınca işte böyle serseri olup çıkıyorlar.
Ulkece kudurduk aq kendi insanimizda merhamet yok kafirden bekliyoruz yazık vallahi yazik iradesi olmayan hayvana yapilana bakin. Yok böyle bir şey her gun tecavuzcusu, bunlar gibi ibneler, kocasini/karısını aldatan cinayete kurban giden kisiler, lanet olsun böyle topluma. 10 milyon olsaydik da insan evladi olsaydik topumuz tufegimiz olmasa vicdanimiz, namusumuz olsaydi. Diyecek baska söz yok.
Bu insanların boğazını kesseniz gözümü kırpmadan izlerim.
O köpeklerin kulağı kesildiğinde attıkları masumane çığlık beni daha cok rahatsız eder.
Bunları alıp kulak memelerini keseceksin. Ve bu yasal olacak.
Allah kahhar ismiyle kahretsin sizi amina kodumun beyinsiz sikikleri. ya bunlar ve bu tip insanlar neden geberik gitmiyor? bi zahmet biri şunların kulaklarını söküp atsın. sizi yetiştiren ailenin de ta amina koysunlar.
gün geçmiyor yeni bir orospu çocuğuyla karşılaşılmasın şu sosyal mecrada... kim bilir daha neler çıkacak karşımıza? ben vicdansız insanlardan korkarım. bunlar her fesatlığı her şerefsizliği yapabilirler.
zall ve ekibine rica ediyorum. az sonra yazacağımı silmesinler. bunu yapanların ALLAH belalarını versin.
Gözlerini matkapla del deseler bir saniye düşünmeyeceğim insanlardır.

"Merhamet etmeyene merhamet olunmaz."
insan gerçekten hayret ediyor amk.seni babana müjdeleyeni sikeyim.
köpeğin kulağını kesenler, kuşları zehirli yemle öldürenler, kedi evlerini yakıp yıkanlar...
bu ülke cehennemin öbür adı.
allah hala belamızı vermediyse, iyi birkaç insanın yüzü suyu hürmetine...
Sizin ben ananızı avradınızı yaşama sebebinizi sikeyim. Hasta orospu çocuğuna bak. Aynısı kendisine yapılmalı amına koyduğumun çocuğuna.
Kafası kesilmesi gereken ibneler.
insanlıktan nefret etme sebebi bunlar. Sirf zevkine bunu yapıyor sorsan köpek onlara zarar vermiştir kesin. Bakamadım ya yaziklar olsun.
Köpek çoban köpeği olacaksa yada kırsal kesimde ise son derece yerinde bir uygulamadır. Kulağı kesilen köpek kurtlara ve diğer köpeklere karşı çok daha avantajlıdır. Eğer köyde yaşıyor ve köpeğinizi seviyorsanız fazla büyümeden kulaklarını kesersiniz. Her şey göründüğü gibi değildir.
hayvanı sevmeyen insanı nasıl sever? demek de boş bunların insan olmadığını varsayarsak.
adam son derece yerinde bir uygulama demis. ulan salak herif!!! herseyin bir adabi usulu var o kulak kesilme olayi veteriner tarafindan uyusturularak aci cektirmeden yapilir. bana gelmis bu orospu cocuklarini savunuyorsun. hepinizden igreniyorum allah belanizi versin!
bir köpeğe yapılacak en büyük iyilik kulak kesmek diyen malları göstermiştir, kulak sadece kavga ettirilecek köpeklerde kesilir.

biyo kimya fizik olarak hiçbir bilimsel yararlılığı olmayan bir şey bu köpek için, dedim ya sadece kavga ettirilecek köpeklerde kesilmesi vak'i.

o da kavgada kulağı kopup o an kavgayı bırakmasın diye. köpeğide kavga ettirmek ne kadar hayvanlıksa bu da o kadar hayvanlık.

dünya toz pembe evlat.
Allah belanızı versin.
Amına kodumun sorunlu insanlarıdır. insan dediysek affola mahlukat.
Köy hayatı bikbikiyle aklanmaya çalışılan şerefsizlerdir. Hocam ya onlardan birisin yada safın bayrak taşıyanısın.

Ulan bizde köyde yaşadık köpeğimiz vardı köyde. Allah aşkına bulunduğun köyde pitbullu sürüyle gönderdin mi? ulan o köpek köy köpeğine mi benziyor. Bu şerefsizler pitbullun kulağını kesiyor amaç belli. Tabi ki senin dediğin gibi kurt saldırması değil köpekleri dövüştürürken kavgada avantaj sağlaması.

Ulan milleti saf yerine koymaya çalışma işte. Sence o köpek bahçede yal yiyen köpek mi? yok dünya toz pembe değil vs eee dingoz insanda kesiyorlar ne diyek olabilir ya dünya toz pembe değil mi diyek. Yapılan şerefsizlik bunu savunmak ayrı bir şerefsizlik.
Kimin doğurduğunu nerede nasıl yetiştirdiğini merak ettiğim kanını siktimin orospu çocukları.