bir hayvan türü olan köpeği öldürmektir.
evimizin avlusuna giren köpeğin kanunların bana verdiği yetkiyi dayanarak gerçekleştirdiğim eylem.
köpekgiller tedirgin, şimdi onlar düşünsün.
edit: (bkz: bahçeye giren köpeği öldürmeye izin veren yasa)
(bkz: işkembeden sallamak)
adilikmiş, öyle bir şey olsa devletimiz yasa koyar mı?
(bkz: genç köpekler rahatsız)
hiç bir insanın, hiç bir şekilde yapmaması gereken eylemdir.
hayati bir tehlike olmadığı sürece hiç bir şekilde kabul edilemeyecek barbarlıktır.
günahtır.
iğrenç bir anlamı olmasına rağmen akla fiilin gerçek anlamından önce şarabın gelmesi tuhaf olan söz dizisidir. (bkz: köpeköldüren)
köpekle köpekleşmektir. hatta köpekle çiftlşmektir. köpek üstte tabi.
adiliktir. şerefsizliktir. zavallı ve savunmasız hayvanlara yapılan haksız şiddettir ve dahada ileri gidilip canını almakla övünmek insanlık ayıbıdır.
evi, bahçesi, avlusu olmayan fakirler bu konuyu anlaması mümkün değil zaten.
(bkz: bahçeye giren köpeği öldürmeye izin veren yasa)
çin halkının tavuk kesercesine yaptığı bir nevi cinayet.
köpeği can diye saymayan vahşilerin yapacağı aşağılık eylemdir. 2 sokak köpeğim var 5 yıldır mutlu mesut yaşıyoruz sevmeyen anlayamaz.
insan olanın yapmayacağı, hatta vicdanen yapamayacağı olaydır.
sinir oluyorum şu köpeklere öldürsünler ya nolcak yine ürerler.
bugün bir yere giderken yol kenarında gördüm. ya öldürdüler yada araba çiğnemiş olabilir.
üzüldüm.
görsel
En temiz yöntem köpek öldüren şarabı içirmektir.
Hayvan düşmanı siyasal islam iktidarının cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın masasında bekleyen hayvanları koruma kanunu çıkmadığı için kabahatler kanunu uyarınca cezası bulunan eylem.
Köpek hayvan da tavuk değil mi? Yararı olmayan köpeğin şehirde işi yok.
bunu yapanın ucuz bir şarap olması muhtemeldir...
cinayet ile yargılanması gereken adi bir suçtur.
ben küçükken köpeğin kuyruğuna basmıştım. yazlıkta bir arkadaşım demişti. 2012'ydi yıl. ama köpeği öldürmedim.
Ananıza sövmek isterdim ama ondan da anlamazsınız siz. Kanınız bozuk çünkü. Neyse ki sizin gibi katil ruhlu cani pislikler toplum içerisinde çok küçük bir azınlık. Bokunuzda boğulun.
yazıktır, günahtır.