bugün

sevgilerin en guzelidir.dunyanın en sirin hayvancıklarından bir tanesidir bu kopekler.Sabah sahiplerini operek * uyandırmaları uyurken yanınıza gelip size dokunmaları insanı mest eder.yanlıslıkla patisine basarsanız ilk once bagırırlar ama sonra hemen sizi opup * teselli ederler biseyım yok diye.cok sevilirler kopekler, cunku cok ictenlerdir.
dünyanın en bi sadık, en bi şeker hayvanına olan sevgidir.*
sibel kekilli'yi köpek severken gördükten sonra bıraktığım sevgi türü.
hoş; o köpeğin bir benzerini daha önce sibel kekilliyi severken görmüştüm ama neyse konumuz o değil
evden ayrılıracağınızı çantanıza saldırdığını; eve geldiğiniz an üstünüze atladığını görünce ister istemez yaşadığınız durumdur.
hiç birşeye benzemeyen sevgidir.koca patilerini göğsüme vururken gözlerimin içine bakması bile beni benden alır.
iyiki vardır.
bazı kadınların sevgililerini tıpkı bir köpeğin sahibini sevmesi gibi karşılıksız, fedakar ve sürekli sevme biçimidir. sevecenlerdir, sıcaktırlar, sevgilinin zor anlarında destek olmayı bilirler, oyunlar yaparlar, kafalarını dağıtıp mutlu etmek için koşturup dururlar. yüreklerindeki sevgi verdikçe eksilmeyen, çoğalan bir sevgidir. sevdikleri kişi tarafından ödüllendirilmekten hoşlanırlar, sevgilinin gösterdiği ilgi paha biçilmez değerdedir. sevgililerini her türlü kötülükten korumak isterler. sevgili bunu anlıyorsa ne ala...anlamıyorsa yapacak bir şey yok. ya köpek sevgisi göstermeye devam ederler ya da şeytan olurlar.
içinde bu sevginin kırıntısı bile olmayanların anlayabilmesinin mümkün olmadığı sevgidir.
köpeğe yeni isimlerle hitap etmeyi getirir sevginin bolluğu
(bkz: it sevgisi)
Korkuyla karışık tatlımsı bir sevgidir.
Arkadaş ve dostluğun insanlarda görülmeyip hayvanda görülen şeklidir köpek sevgisi.
Yılbaşında sırf köpeği havai fişeklerin sesinden korkup sevilip sakinleştirilmek istediği için onunla evde başbaşa oturmaktır.
kafede hiç tanımadığın birinin köpeğiyle saatlerce oynamaktır, yolda yürürken sahibinin yanındaki köpeği yanına çağırıp diz çöküp ona sarılıvermektir, küçük ısırıklarını sempatik bulmaktır bi de aylardır görmediği oğluşunun tişörtte kalan tüyünü atmaya kıyamayıp onu saklamaktır.
görsel
masraflı olabilir.Köpeği için Tasarım Kıyafetlere ve Tasmalara 45 Bin Lira Harcayan Kadın;

görsel

https://onedio.com/haber/...adın&utm_medium=tweet
tarifi imkansızdır, şu an evde iki tane kedim var öncesinde 10 sene bana arkadaş ,dost sevgili kızım her şeyim olan bir köpeğim vardı çok sevdiğiniz hiç konuşamayan ama muhabbetine doyamadığınız gelmiş geçmiş ilişkilerin en mükemmelidir bir köpekle yaşamadıysanız bu sevgiyi bilemezsiniz o ölünce düğüm düğüm olup bildiğiniz sevgiyi anlatamazsınız ne zaman yolda başı boş yürüyen bir köpek görsem nereye gittiğini merak edip hüzünlenirim insanı çok mutlu eden ama aynı zamanda hüzünlü bir şeydir köpek sevgisi.
bu sevgi boğaz kısmından dişlenerek son bulabilir.
Biraz önce inciraltı sahilinin otoparkında bir köpek gördük biraz kafasını okşadım sonra arabadan bir şişe su çıkarıp dondurma kabına koydum. Köpek az bişey içtikten sonra bacağıma yaslandı. Sonra arabaya binene kadar peşimden ayrılmadı. Bir hayvan sevindirmek bu kadar basit işte, sevgiye muhtaçlar...

Edit; merak etmeyin ısırmazlar sizi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar