bugün

şöyle başlasa da sonra açıklansa da aydan aya güzel güzel paracıklarımız yatsa da ne kadar güzel olur be.
Kyk denen ortamı kim nasıl hayal ediyor bilemiyorum ama kaldığınız odada horlayanından, sayıklayanına bir sürü garip huyu olan insanlar olacak. Anlayacağınız sizin için zorlu bir dönem bekliyor. Okulu elbet halledersiniz de insanları halletmek...
Bir turlu başlamamış olandır.

Cidden bana biri aciklasin bu nasıl bir is ya. Kayitlar başladı insanlar şehir dışına gittiler ve daha yurt belli değil, hatta belli olmasını bırak başvurusu bile başlamamış. Bir yandan özeller doluyor -ki zaten ankarada çok pahalı olması beni yıktı- Kyk çıkmazsa 6 kişilik odalara yada saçma pahalılıktaki yurtlara kalırsam ne olucak? Kim bilir ne zaman aciklanacak bu sonuç.

Ben artik cidden sinir hastası olmak uzereyim.
kredi ve burs için başvurular başlamıştır. burs çıkacağını pek düşünmüyorum lakin çevremizde maddi durumu gayet iyi olan insanlarında burs aldığını görünce adaletsiz bir dağıtım olduğu düşüncesi oluşuyor. kredinin bi albenisi var ama 4 yıl sonra ödemesi sıkıntı arkadaş.
kredi alacaksanız son 2 sene alın. 4 yıl nerden baksan 15 bin tl falandır. gerek yok.

2.öğretimsen ve paraya ihtiyacın varsa, sabah veya gece part time çalış, fazlasını kazan.
dikkat!
kyk yurtiçi burs başvuruları başlamıştır.