bugün

allah'ın belayı götünüzden vermesi durumudur.
görüşüm ise; 'hay ben senin kromozom sayınla, yaşının kare kökünü sikeyim, amını, mazisini siktiğimin evladı'dır.
Kuzenin bundan haberinin olmaması kişiyi melankolik yapar. Zor bir durumdur.

Kuzenim çok güzel. Hayalimdeki kız. Kuzenim her yaz gelirdi. Bu yaz o'na aşık oldum evet.
Önce o bana ilanı aşk mesajlarını atmasaydı ne olurdu sanki. Hem benden 2 yaş küçük lan. Benim durumun daha kötü amk. Kankama sordum sübyancı ensest pezevenk deyip kapattı telefonu. hayatımda tek aşık olduğum kız o intihar edeceğim yani o derece. Ama kız beni cocukluktan beri seviyormuş amk yardım edin lan bende onu seviyorum ama açılamıyorum annem şüpheleniyor kimseye anlatamıyorum herkez bana sapık gözüyle bakıyor buradan Kankam olacak şerefsize söylüyorum kızkardeşine aşık ol inşallah...
birlikte büyünmediyse belki olabilir.

ama akraba evliliği sakat şeydir azizim, bu aşkın sonu bok yolu olur.
yokluk galiba. *
http://video.uludagsozluk...lg%C4%B1-%C3%A7engi-1769/
Çocuklarin ozurlu olmasina sebep olabilir.
(bkz: hala kızı)
oğlum ben ergenliğe ilk girdiğim yıllarda böyle bir utanca düşmüştüm. şimdi nişanlandı.
Kuzene aşık olmak mı o nasıl bir şey derdim hep, ta ki her ayrılışımda kalbimin yandığını hissedene, evlendiğinde gülümseyip kalbimin yandığı hatta nişanlanmama rağmen hala kalbimin sızısı olduğunda anladım olabileceğini.. Hep ensestlik olduğunu düşünürken neden şimdi biz bebek bekliyoruz dediğinde ağladığımı anlayamadığım durum. Ayrıca acaba bana mı yazık karşımda bana aşık olana mı bilemediğim durum..!
Sapkınlıktır. Kısa ve nettir.
salaklık amk. dünyada milyarlarca karşı cinsin(veya hemcinsin) var. sen gidip kuzenine aşık oluyosun.
platonik olduğum kızda olan durumdu. ne mal kızmış lan şimdi düşünüyorum da...
(bkz: Arrested development)
Normaldir. Hicbir ahlaki veya yasal engel yok evlenmeniz için.
(bkz: yapma evladım yapma yavrum)
Hayatimiz boyunca gorulmeyen kuzene bile asik olunmaz.. Nefsle ahlakla alakali bir durum.. Yakinlarimiz akrabalarimiz bence kardesimizdir...
evlenmek caiz olabilir ama mantıken çok saçmadır.

ulan tövbe est. düşünüyorum böyle bir şey hissedebilir miyim diye, yok imkansız anasını satıyım.. ya da benim kuzenlerim çok tipsiz..
Normaldir. Akraba evliliği zararları dışında(ki testlerle artık önüne geçilebiliyor bu durumun) ahlaki yada yasal yönden bir engeli yoktur.

edit: eksileyenlerin kuzeni çirkin..
Kuzen evliliklerine bakacak olursak normal bir durum bana göre. Örneğin; anneannem ve dedem kuzenler ve birbirlerine çok aşıklar. Yani bu bir şeye engel değil.
ensest aşktır.
liseli bi ergen olabilir daha beyni yerine oturmamış bi arkadaşımızdır büyüyünce unutur.
kuzenden önce 21 yaşında olup 15 yaşında birinden hoşlanmak saçmalıktır.kuzen konusuna girmiyorum bile.
Adiliktir.

Kardeş yerindeki insana nasıl o gözle bakılır pes.
Bide edebiyat yapmaya calismis arkadas napalim alkislayalimmi?
Mesru mu gorelim?
4 sene once dedigine gore donelim 4 yil geriye 17 yasa 11 yas. hadi buyur. ne taraftan bakarsak bakalim mantikli bi tarafi yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar