bugün

utanmıyorum!

bu adamın bir cdsini almışlığım, bırak cdyi bir şarkısını bile indirmişliğim yok. röportaj verse dinlemem, dizi çekse izlemem ama ben kutsiyi seviyorum lan.

hani böyle mahalleden arkadaşım gibi, otursak taşağa bağlarız gibi, başım sıkıştığında arayabilirmişim gibi hissediyorum.

çok büyük sıkıntılarım var çoook..
görsel

http://www.sozcu.com.tr/h...ampaign=magazin-haberleri
magazincilerin deyimiyle, dünya evine girmiş şarkıcıdır. şimdiye kadar pluton'da yaşıyordu kendisi. beğk.

o değil de, 90larda elinde gitar ağzını ayırıp "takatakatakatakataka taaa" şarkısını söyleyişi geliyor gözümün önüne, kopuyorum bilader. az hatırlanır o hali. oradan doktorlar falan, allah yürü ya kulum demiş. biz de çıkalım kerevetine, nedir yani?
umarim ki, hakettigi yerin de uzerinde olur dedigim kisidir. zira, yaptigi muzikler, katildigi programlar ve de en onemlisi tutundugu tavir kesinlikle bir numaradir; efendi adamdir, boyle kalsindir. bir diger adi da, ahmettir. ayrica, asik olup da, ask denen kanseri in bir baska versiyonu olan meretten iyi anladigi da sarkilarinda gozlemlenmistir.
‘sahte çürük raporu’ndan 60 yıla kadar hapsi istenen şarkıcı.

http://www.sozcu.com.tr/h...ampaign=magazin-haberleri
traş olsa bile fred çakmaktaş gibi yüzünde hep sakal çizgisi olan insanlardan.
huzur sokağında öğrenciden çok öğretmen gibi duran sanatçı.
doktorlar dizisinden sonra bu adam ya doktor olmalıydı ya da aktör yorumları ön plana çıkmış şarkıcı.
erol köse'nin ,''petek kutsiye cok buyuk bir sans tanidi'' diyerek buyuk haksızlık yaptıgı sanatçıdır.diger popculardan farklı olarak, üretken ve cok mütevazi bir insandir.hiç bir programda soytarılık yaptıgına rastlanmamıştır.
aynada ki yüzünün karşılığı benim,
gördünmü sevgilim buna sevda diyorlar.

gibi muhteşem bir şarkı yapmış , güzel sesli ağır sanatçı helali var.
kral tv'deki programına ne zaman rastlasam yakın çekimde gözleri kan çanağı şeklinde şarkı söyleyen müzisyen. tamam romantik adamsın, şarkıların da güzel, anladık. ama duygusal takılacaksın diye o kadar da limon sıkılır mı o gözlere. kör olacaksın bu gidişle..
(bkz: kapımı çal) hoştur.
bir zamanlar ankara 7. cadde'de tuzluk isimli bar'da şimdilerin baha isimli şarkıcısı ile programlar yapan kişi.
burnundan ust tarafi robert downey jr a benzeyen kisi. *
(bkz: kutsi nin pörtlek gözleri)