bugün

Emaneti çekip 14 mermiyi belden yukarıya diziyorsun mümkünse kafaya çalışın, kesin çözüm.
Evet gördüğünüz gibi mükemmel cinayet vardır.
(bkz: 52 güvenlik kamerasına takılmayan cinayet)
ben genelde cesedi şöminemde yakıp küllerini nehre üflemeyi tercih ediyorum. böylece kanıt filan kalmıyor. temiz iş.
O kadar bölüm; Csı, ncıs, mentalist, csı miami, low & order svu izledim belki bulurum diye ama yok annem yok. Kusursuz cinayet diye bir şey yok. Ha sen bir de arka sokaklar izle istersen belki orada bulabilirsin.
Önce yüksek bir mevkiye gelinir. Hedef tespit edilir. Daha sonra bir hıyar bulunup hedef öldürtülür.
"Aklından bir sayı tut" adlı romanda detaylı anlatılan yöntemlerdir.
Şimdi gel kanka çakmak gazı çekek diyoruz ilk biz çekmiş gibi yapıp çekmiyoruz sonra ona çektirtiyoruz. tebrikler hakkın rahmetine kavuştu rahatlıkla helvasını yiyebilirsiniz.
birinin yaşam sevincini öldürmek.
her gün yediği yada içtiğin şeyin içine az ve aynı dozda antifriz eklemek, kan testlerinde görülmediği için kusursuz cinayet olduğu söylenir.(saçmalama denemedim tabi ki sadece duydum.)
adamı eve çağırıp zehirliyorsunuz. öldükten sonra satırla küçük parçalara ayırıyorsunuz. bazılarını kıyma çektiriyorsunuz. daha sonra bi bahaneyle komşulara bol etli ziyafet ayarlıyorsunuz. hayır işlemiş oluyorsunuz.
kusursuz cinayet yoktur/sevil atasoy.
Kusursuz cinayet yoktur. Kusursuza yakın olan vardır. (Sevil Atasoy)
Kusursuza yakın olarak ; kanıtın bir bölümünde kız, sevgilisini öldürmek için dudaklarına ve boynuna zehir sürüp sürdüğü zehrin panzehrini içiyor ve çocukla ilişkiye giriyordu.
Direk buz sarkıtını saplayıp öldürmektir asla cinayet silahı bulanamayacaktır, delilsiz.
Bir insanı öldürecek kadar öfkeliyseniz kusursuz cinayet işleyemezsiniz. Çünkü o panik ve öfke anında illa atladığınız bir şey olur ve o an bunu düşünemezsiniz. Kusursuz cinayet için ilk adım soğukkanlı ol.
Önce onu vurup sonra kendini vurmak.
Kusursuz bir cinayet için arkanızda hiçbir iz bırakmamanız gerekir sizin üzerinizdeki en ufak şüphe cinayetin kusursuzluğu bozar. Bu yüzden kusursuz bir cinayet işleyebilmek için öncelikle soğukkanlı ve standartın çok üzerinde bir zeka gerekir. bunun yanında kibirden arınmanız ve her adımı en az 3 kez düşünmeniz lazım. Bu işte hızlı olmanız da şarttırm hem pratik zaka, hem de eliniz hızlı olmalı. Yani kusursuz bir cinayet imkânsız değildir ama herkesin yapabileceği birşey de değildir.
Öldürmek için bulacağınız yol, sanki cinayet değil de kendi kendine olmuş görüntüsü vermelidir. Bu da öldürmeyi düşündüğünüz kişinin alerjileri olur, rahatsızlıkları vs.
zehir gibi işlek bir zekanız, sihirbaz gibi elleriniz ve şayet bir matematik profesörü bile olsanız, hesaba katmadığınız bir şey var;

------allah-------- (c.c.).

el hasib : Bütün varlıkların,hayatları boyunca gizli ve açık yapıp ettikleri bütün iş ve davranışlarının kayıt alıp çetelesini tutan;hesabını gören ve her şeye gücü yeten.

el deyyan: herkesin dünyâda iken yaptıklarının hesâbını ve hakkını en iyi bilen ve karşılığını veren.

sonuç: insan kusursuz değildir. kusursuz cinayet yoktur.
kusursuz cinayet işleme yöntemi diye bir yöntem yoktur delilleri görememek vardır. Akıllı bir polis her türlü cinayetin sanığını bulur.
Kendini öldür. Hem cinayet işlemiş olursun hem davalık olmazsın
hannibalı izleyin.
Hemen kaldırılması gereken, lanetli, tehlikeli yol göstermedir.
Bu yorumları okuyan, sayısız insanın içinde, bu konuya meyilli, ruh hastası, piskopat bir insan olma ihtimaline karşı, yorum yapılmamalıdır, yol gösterilmemelidir.
Geçen gün de, bomba tarifi veren yazarlar türemişti.
Sanırım delirdiniz!
Aklınızı başınıza alın!
Ceset yoksa cinayet de yoktur.
Cinayeti cizre'de işleyin ve cesedi oraya gömün. Dağın taşın tepesinde kim bulcak. Hadi kg.
Bırakın edebiyat yapmayı görende hergün cinayet işliyorsunuz sanacak gidin anlaşın bir suriyeli ile o her işinizi halleder.