bugün

(bkz: Kabus)

Evet
Kurufasulye kanka.syshxyxxuf.

Evet
Ulan tuurrrrrrruuuuşşş, aklın fikrin bilmemnerende. Beynin işlemez oldu. O kadar ki yazdıklarına yansıyor. Seninle aynı iş yerinde çalışan kadınların vay haline! 1 harf girip, diğer elinle malum yerini mi tutuyorsun acaba sen!

Dikkat et de, o şeyini rüyanda kesip ağzına sokmasınlar!

Buradan dinsiz beye de sesleniyorum. Sizce küfürsüz anlayabilecek potansiyel var mi bazilarinda?!

Bazen kafa kafaya tokusturasim geliyor.

Evet
görsel
rüyada at görmek murad ise küreseli görmek küre şeklinde kese kese altın sahibi olacağınızı gösterir. veya tam tersi de olabilir eve kafam kadar icra kağıdı da gelebilir.. ikinma kısmına bir şey uyduramadım orası içinde artık kaynaklara başvuracağız.

görsel
Şu mübarek ramazan günü hayrolsun inşallah evladım.
Da; benim anlamadığım izmir'de konak'ın yolunu bilmeyen kişiler olarak nasıl kordon'u takip edip alsancak'a gidebilmişlerdir? Ya o yol sizi tepecik'e götürse? Ya yollu olsanız? Ya kötü yola düşseniz? Bu ne cesaret?!
insan rüyada da olsa, bilmediği memlekette navigasyon olmadan dolaşmamalı. Navigasyon var huzur var!
görsel
7 True 70 de sen oluyorsun sanırım. Sözlükten gidecek kankam. Çok ararsınız sonra.
Bunlar bu kızı yakında sözlükten kaçırır.
Sözlükte 7 den 77 ye herkes buna yürüyor. Yakında zall da damlar.
-dün gece seni rüyamda gördüm.
-nasıl gördün?
-eee şey, hatırlamıyorum...
karabasan olarak göründü.
Şarkısı var.

(bkz: rüyalarda buluşuruz)
Ruyada ikinma varsa sikinti..

is hayatinda buyuk sicis yasayacaginizin habercisi. Swh.

Kişiye göre değişiyor yorum canim benim. Sana bol altın, malum kişiye karabasan.

Evet
- nick altımı kapattırdım,
- hakkımda abuk sabuk başlık açmayın...
- en azından abartmayın...
Hiç Görmediğiniz bir insanı nasıl rüyada görebiliyorsunuz olum, valla sözlük tümden şizoya bağlamış artık.