bugün

üstüne bu yaptığını youtube'a koyan yahudidir. youtube'da baya destek mesajları almıştır. özellikle iran'dan.

http://www.youtube.com/watch?v=7W3iTKKAESE
kendi dininden başka bir dine saygılı olmaması, yakında orada yaşayacağının belirtisi.
hiç kimsenin sikinde olmayan yahudi. önemli olan desteğin çoğu müslüman dediğimiz ülkelerden gelmesi.
kendini aşağılamıştır da farkında değildir. yine de "yahudi" olsa bile yahudiliğinin özellikle eylemiyle birlikte vurgulanması "tüm yahudiler yapar bunu" şeklinde bir algı yaratır ve bu yanlıştır.

(bkz: hakaret eden kendine hakaret eder)

düzenleme: anti semitistler türemiş bile.
delikanlıysa yüzünü göstersin o videoda denilen yahudidir. kaile alınmaması gereken kişidir. istediği dine mensup olabilir fakat başka dinlere saygı duymasını bilmelidir. allah onu davul edecektir.
Sözlüğe konu bile olmaması gereken değersiz kişiliktir..
hümanist insanlara örnek gösterilmesi gereken, aslında kendi inancına dahi saygılı olamayan ve sahip çıkamayacak karaktersiz vb. ağır hakaretleri hakeden organlar topluluğu.
Altın, çamura düşmekle, kıymetini yitirmemiştir.
Kaybeden, düşüren olmuştur.
saldırgan huzur bozucu aşşağı ırk mensuplarının gerçek yüzüdür.
allahsızdır.
hitlerin yarım bıraktığının tamamlanması gerektiğinin ispatıdır.
(bkz: allah tez zamanda belalarını versin)
Yakında götüne birşeyler girecek olan ibnedir.
Tuvaleti leş gibi klozetinde bok izleri var. Burdan hareketle:
Bekar, öğrenci, 21-25 yaş arası.
Bulucam olum seni. Adım adım yaklaşıyorum.
tipik yahudi mantığını gütmüş kişi. müslümanlara hakaret edip çileden çıkarayım sonra olanlar nasılsa onları bağlar. adamlar bu felsefe üzerinden dünyayı avuçlarının arasına almış diledikleri şekli veriyorlar. şimdi bir de bu hareket üzerine küfretsen beddua etsen ne çıkar. allahımızdan bulsun kâfi.
canının istediğini yapar adam. isterse üzerine sıçar.
siz de mal gibi gaza gelir küfür edersiniz.
neyse ben yapsam annem döverdi beni.
saygısız bir insanın yaptıgı iğrençlik buna yanıt olarak tevratı klozete atan müslüman'da bunun kadar yaratıktır.
çok fazla dikkate almamak gerekir. bugün yahudi godoşların para hırsı yüzünden yahudi vatandaşlara insan olarak bile bakılmıyor. insanların bize düşündürtmek istediklerinden sıyrılıp kendi düşüncelerimizle baş başa kalabilirsek anlarız ancak doğruları. çok önemli değil, bugün bir yerden tevrat edinip aynısını yapabilirim. bu benim rahatsızlığımı gösterir tevratın oraya layık olduğunu değil.
o değil de bunca çirkefliklerine ve dünyanın tüm servetine hükmetmelerine rağmen hala bir büyük israil projesini gerçekleştiremediler ya beceriksizliklerinin acısını elbette böyle boktan yollarla çıkarmaya çalışacaklar.
yapılan bir yanlışın bir dinin bütününe veya bir millete mal edilmemesi gerekir.

inançlara, kutsallığa saygısı olmayan bu adam iken, bundan 10 yıllar önce hitler tarafından katledilen yahudilerle nasıl bağdaştırıyorsunuz arkadaş?

çoktan ölmüş kemikleri bile kalmamış onca insanın, bunu hak ettiklerini düşündüren, kuranın klozete atılması mı?

ama o kuranda kimse kimsenin suçuna kefaret değildir de yazıyor.

bu rezilce davranışın sahibi yahudi olsa ne olur, hristiyan olsa ne olur, ateist olsa ne olur?

bir inanca ve o inanca mensup milyonlarca kişiye hakarettir bu yaptığı, kendi inancının ne olduğu neden önemli olsun?
yakın bi zamanda bok durumuna düşecek kişidir. *
(bkz: formatın anasına atlamak)
sabahtan beri nedir ulan bu.
En fazla o kağıtlar ve üzerindekilere zarar vermiştir. Ama furkan a kimsenin zarar vermeye gücü yetmez. Asıl bu olay üzerine galeyana gelip orayı burayı yakıp yikarsak islam'ın imajına biz zarar vermiş oluruz. Tıpkı o çakma film hadisesinde olduğu gibi...
- bir gün öldürmediğim her Yahudi için bana küfredeceksiniz!

(bkz: adolf hitler)
ilahi adalet diye bişey var . Allah onun cezasını verir. Rahat olun. (bkz: Kuranı yırtan kız)
bu olaydan sonra bütün yahudileri öldürmek lazım ben de yahudiliğe laf sokayım bok atayım diyen olursa işte onun beynini sorgulamak lazım. çünkü bu olayı gerçekleştiren hadsiz ile aynı seviyededir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar