bugün

Bir yerden okudum mantıklı da geldi aslında ama harbiden dikkat çekici, tüylerim diken diken oldu.

Kur'an'da 14. Surenin 24. Ayetinde tayyip kelimesi 3 defa art arda geliyor ve türkiye'yi ve ankara'yı oluşturan harfler tersten yan yana geliyor.

Buraya kadar saçma gelebilir fakat buradan sonrası daha ilgi çekici, şöyle anlatayım;

14. Sure 24. Ayet 1424 hicri takvim yılı der miladi takvime çevirir isek 2003 yılı yani tayyip'in iktidar oluş tarihini elde etmiş oluruz.

Rastlantı diyen olabilir onu da farklı örnekler ile anlatayım;

Kamer suresinden sonra 1969 ayet gelir, kamer ay demektir ve aya 1969 yılında ayak basılmıştır.

Bir başka örnek olarak dna 1865 yılında keşfedilmiştir ve ilginç olan kur'an'da 18. Sure 65. Ayette dna kelimesi 3 defa art arda gelir.

Rastlantı mı değil mi siz karar verin.
Resmen şirk bu yazdığın. Dinsizlik. Sıradan, hatta halka zulm bile eden bir herife kuran-ı kerim'i dayanak göstermek alcaklık.

Edit: Zaten arapca da tayyiba/e güzel demek neyine şaşırdın bu kadar.
Dikkat ettiysen ben budur demedim. Bir yerden gördüm dedim. Senin söylediğin görecelidir. Dinsiz olup olmadığı özneldir. Kesin vardır demedim zaten. Şaşırtıcı geldi yazayım dedim. Zoruna gittiyse ver eksini boş yapma.
O zaman katıldığımız veya katılmadığımız entrylere göre artı yada eksiyi basalım gecelin görüs belirtmeyelim öyle mi? Sen de rahatca boş yap. Facebook mu sandın burayı?
Tartışmaya girmeyeceksin ağır ithamlarda bulunmayacaksın. Ben kesindir öyledir böyledir şöyledir diye bir şey demedim. Rastlantı mıdır değil midir dedim. Ben yazdım ben buldum da demedim farkındaysan. Gördüm buraya yazdım. Do you understand me?