bugün

yanlıştır. içinde meme geçen herşey mutlaka birgün işe yarar.
kulak memesinin insana hiç bir faydasının olmamasıdır. yakında körelir diye düşünmüyor değilim.
sazan 1,

sesi toplar o sesi.

birde yemek yaparken kıvam ayarlamak için referans olarak kullanılır.

(bkz: kulak memesi kıvamı)
küpe takmaya yarıyor daha ne olsun. ayrıca stresli olduğunuzda oynamaya yarıyor rahatlatır. *
allahın eksiksiz yaratışının kanıtıdır. tek eksik gereksiz bir organdı onuda koyuverdi tam oldu. swh
iyi de ben bu küpeleri nereye takıcam onlar olmasa diye sordurandır.
yanlış bilgidir. emildiği zaman kadınlar çok tahrik oluyo ve baya randumanlı sevişiyolar. testestoron hormanına iyi geliyo yani. titriyo kadın emilince.
Küpe takmaya yarar.
aşkım berkay benim kulak mememi yaladı bende ona verdim.

Gibi işlevleride vardır.
görsel ve cinsel açıdan işlevsel olan kulak memesinin işitsel bir fonksiyonu yoktur.
küpenin bi kadına kattığı cazibeyi bilmeyen anlamayan odun söylemidir.
15 yazıdır kimsenin dili varmamış, utanarak söylüyorum ama "emmek" fiilinin konusunu oluşturan bir nevi cinsel uzuvdur.
yanlış bir yaklaşımdır.
kulak memesi ; Kulağa gelen seslerin fazla titreşimini alır.
(bkz: ağzı olan konuşuyor) akupunktur'un ne olduğunu bilmeyen duymayan yazar saçmasıdır. kulak memesi vücuttaki bir çok sinirin toplandığı küçük bir merkezdir. bu yüzden de akupunktur tedavisinde önemlidir. kulaklarınızı uzmanlara deldirin diye boşuna bas bas bağırmıyor adamlar.
bazı hatunların tahrik olduğunu bilmeyenlerin öne sürdüğü iddia.
hiç sevişmemiş kişi söylemi.
kulak memesi, bir nevi kulağın kliması gibidir. en çok soğuğa maruz kalan organlarımızdan olan kulak, kulak memesi sayesinde (yağ dokusundan oluştuğu için) ihtiyaç halinde oradaki kanı kulak etrafında dolaştırarak ısınmayı sağlar.
kulak memenizi 30 saniye boyunca ovuşturursanız, kulağınızın ısındığını göreceksiniz.
küpe takılabilir.
bir ebeveyn veya bir öğretmen olmayan ya da bunlar tarafından kulağı hiç çekilmemiş yazar iddiası.
doğrudur. hiçbir işe yaramaz. zaten biraz aklınızı çalıştırın. işe yarıyor olsa türk kızının kulak memesi de normal göğüsleri gibi ya küçücük olurdu, ya olmazdı ya da sarkık olurdu. bakın işe yaramadığını da kanıtladım.
bir ebeveyn veya bir öğretmen olmayan ya da bunlar tarafından kulağı hiç çekilmemiş yazar iddiası.
bi kere kulak memesi olmasa hamur kıvamını nasıl tuttururduk önermesini akla getiren başlık.
KARDiYOLOJi Uzmanı Doç.Dr. Cevad Şeküri, kulak memesindeki yatay derin çizginin (earlobe-yan gelen kulak yarığı) kalp damar hastalıklarının habercisi olduğunu söyledi.

http://www.habervitrini.c...esi-kalbin-aynasi-300640/
emilir ki. hadi ateistler bunu da açıklayın.