bugün

küfür görülen entrynin okunmadan eksilenmesi eylemidir. tamam, küfür olur, küfür hayatın içindedir ancak ekşi sözlükten farklı olarak ''küfür yasaktır'' kuralını koyan bir sözlükte ısrarla küfürlü entry girmek nedendir? ''bu kendini ahlak timsali sanan adam da kim?'' sorusu gelebilir aklınıza. baştan söyleyeyim: derdim küfür değil, ben de küfür ediyorum yeri gelince. benim itirazım, kuraldışı olmasına rağmen sözlükte küfür edilmesi.
yerinde bir davranıştır. lakin sözlükler tanım yapmak, açıklayıcı olması için örnek vermek içindir. küfre ne gerek vardır, yanlıştır, yapılmamalıdır ve hatta gerekirse yapanlar eksilenmelidir ki hele bir de kural dışı olduğu için gammazlanırsa ne ala * * *
uludağ sözlükte yapılması zor bir davranıştır. küfürlü yazıların yüzde doksanı biz okuyamadan silinecektir. sözlükte masumane küçük bir argo kelime bile kullanılmaması önerilir.*
argonun dilin içinde ne kadar önemli bir yer tuttuğunu anlayamayan bireydir.küfürse küfür,hakeretse hakaret bazen bir kelimenin yerini başka hiç bir kelime dolduramaz.böyle durumlarda argoya başvurmak kaçınılmazdır.yassah kardeşim mantığıyla bekçi dayı mentalitesiyle değerlendirmemek gerekir..
kendini kelimelerle ifade edemeyen, kelime özürlü kişilerce başvurulmuş yöntemdir küfür. eksilemeyi bırakın, okunmayı bile haketmez bu tür küfürlü yazılar. * *
(bkz: saçmalamak)
eksilemeyi bırakın siliniyor. (bkz: bun bugün bunu gördüm)
edit: hahayt bi de kötülendi harika ya