bugün

ertesi gün vakit gazetesine bizi konu edicek laflar söylediler.

--spoiler--
din kitap allah koy götüne rahman
--spoiler--
unirock festival 2009 da, kic kadar yerde konser vermis olmalarina karsin, yeri gogu inleten alman thrash metal ustadlari.
seyirici ile iletişimi maksimum seviyede olan, metal dünyasının en iyi frontmanlerinden biri sayılan mille petrozza'yı barındıran grup. 3 kere mosh pit yapın lan diye bağırıp, sorsan 'msoh pitin allahını yaparız' diyeecek ezik seyirci yığınına konser vermiş ama ne olursa olsun efsane bir grup. bi daha türkiye'ye gelmesinler, çünkü bu ülkenin dinleyicisi böyle gruplar hak etmiyor.
nefretin bayrağını* taşıyan ve kimseye kaptırmayacak olan grup. içinde mille petrozza'dan daha fazla nefret olan birisi grup kurduğunda o bayrağı teslim ediceklerdir.
exodus ile birlikte en iyi thrash grubudur.
(bkz: violent revolution)
eskisi kadar olmasa da tarzlarında * en iyi gruplardan birtanesidir.

pleasure to kill
endorama gibi tarzının dışında albüm yapıp biz thrash severlere 'ha siktir be hacı sende mi?' gibi yadırganmalara sebebiyet vermiş olmasına rağmen, ama bunun dışındaki tüm albümleriyle tüm cihana thrash metal dersi veren alman ekolünün, thrash metalin en büyük metal grubu.

çizgisini değiştirmeden 25 yıldır bildiği yoldan şaşmadan müzik yapmaya devam eden ve thrash metali ayakta tutan böyle adamların önünde saygıyla eğilirim aga!
nerde olursanız olun parçalarını dinlerken kafanızı sallamanıza, oldugunuz yerde duramamanıza neden olan, rythm zengini tapılası grup.
bir diğeri için.
(bkz: overkill)
ciktiklari ilk zamanda Tormentor adiyla taninan grup simdiki adiyla Kreator, alman thrash metal grubudur.
murder fantasies - i want to kill you!
Asla tarzlarından taviz vermemiş vermemesini de umduğumuz thrash çi abilerimiz. Mille petrozza gibi bir üstadı kadrolarında bulundurmalarının yanında sami yli sirnio gibi bir soloiste sahip olmaları da grubun şarkılarına ekstra bonus gaz katar.
the profestival rock 2010 kapsamında tekrardan türkiye'ye gelicek baba grup.
profestivaLe gitme nedenimdir *

konserde, arkadaşLarıma birtürLü anLatamadığım metaL müziği neden sevdiğimi anLatacakLarını düşündüğüm gruptur.

kreator Candır, babadır * öLmeden önce canLı dinLeyip headbang yapabiLeceğim için mutLuyumdur *
profestivaLde headbang yapmaktan boynumu ağrıtan gruptur. * sahne performansLarı müthişti, onLarı dinLemek gerçekten bir ayrıcaLıktır bence. iLetişimLeri, seyirciyi coşturmaLarı ve tabiiki şarkıları on numaraydı. az kişiydik ama yine de bizi (türkleri) övdüLer, bu da yetmezmiş gibi bir de türkçe şarkı biliyorum biraz deyip azıcık "bir mumdur iki mumdur"dan mırıldanaması bence büyük bir jestti... finaLdeki gitar şovLarı, taşıdıkLarı bayrakLarı kısaca herşeyLeriyLe efsane oLdukLarını bir kez daha kanıtLadıLar. ne var ki türkiyede bunu anLayacak pek kimse yok, zira wackendaki videoLarına bakınca hacettepedeki dinLeyiciLer için "bir avuç" desek abartmış oLmayız sanırım...
enemy of god parcasi 11 eylül saldirilarini isleyen liriklere sahiptir.
taş gibi thrash metal grubu.
(bkz: allah)
servant in heaven king in hell şarkısı ayrı bir güzeldir. ayrıca türkiye'ye gelmesini heyecanla beklediğim alman thrash metal grubu.*
thrash metal in devlerinden. kanımca en iyisidir.
hayatımın grubudur...profestival rock 2010'a şehrim ankara'ya gelmişlerdir fakat ben o zamanlar bu grubu keşfedemediğimden hayatımın fırsatını kaçırmışımdır bunlar ilk gün çıkmış ben üçüncü gün gitmişimdir festivale...bir daha türkiye'ye geldiklerinde kesinlikle kaçırmamalıyım izmir olur istanbul olur kaçıp gitmeliyim sabırsızlıkla bekliyorum...

(bkz: hordes of chaos)
Hayatımın grubu olup cıkmıştır. Thrash metali sevdiren ve deli gibi bir Thrasher yapan grup. Geçen sene Ankaraya gelmiştir ve gidememişimdir. intihar edilesi durumdur.
thrash metal bitti derken ortaya çıkıp ortalığı dağıtan dev grup.
graspop 2011 performansı tekrar tekrar izlenesi grup.coşmamak elde değil.
çıkaracakları phantom antichrist albümünden aynı adlı promo yayınlandı:

http://www.youtube.com/watch?v=gflKUjo716s&feature=youtube_gdata_player

hordes of chaos dedin, en iyisi dedin. tutaydım saçlarından yapma deyeydim, daha iyisini çıkaramazsınız diye uyaraydım. bu parçadan anlaşılıyor ki çok daha deli riff leri olacak bir başka albüm geliyor. höh.
motor gider tor tor, thrash metalin kralı kreator.