bugün

1997 çıkışlı (bkz: outcast) albümünü oldukça sevdiğim alman metal grubu.
gods of violence albümüyle thrash metali hakkıyla yaptıklarını bir kez daha kanıtlamış grup.

tanrı uzun ömürler bol albümler nasip etsin,bir de türkiyede küçük çaplı bir turne nasip etsin...
Şu saatlerde yumuşak şarkılar dinlemek yerine tercih ettiğim gruptur.
Hele ki yeni albüm olmuş be dedirtir. Günümüzde hala thrash metalin etkinlik gösterebilmesi beni mutlu ediyor. Her ne kadar değişiklik gösteren thrash metal grupları olsa da saf thrash e yakın thrashin yapılması beni mutlu ediyor. Kreator bu işi iyi biliyor. Bu grup da her ne kadar 90'larda Nirvana'nın piyasaya girmesiyle thrashin darbe alması sonucu etkilense de yıkılmadan ara sıra değişik gösterip günümüze saf formuyla gelmiştir. Almanlar biliyor işi. Keske Türkiyede de thrash metal gruplar oluşup ilerleyebilse.
thrash denince akla gelen gruplardandır..
Sodom la beraber en sevdiğim thrash grubu.
çok yakında (27.01.2017) yayınlanacak olan Gods Of Violence albümü ile 2017 yılına dair umutlarımı yeşerten konserinde kendimden geçtiğim nadide gruplardan biridir.

https://youtu.be/mUv8GxrqXPk
30 ağustos 2015 headbangers weekend gecesi amımıza koymuş gruptur.
Thrash metal çizgisini ne olursa olsun bozmamış, bize bir sürü güzel albüm hediye etmiş alman devidir.
Essen de kurulmus bir alman thrash metal grubudur. Pleasure to kill ve enemy of god en sevdigim albumleri ;)
Eğer gün boyu nefret kusamadiysaniz dinlemeniz gereken alaman metalik grup.
sağlam thrash metal grubudur. bana göre megadeth slayer gibi baba thrash metal gruplarıyla yarışır. violent revolution tam anlamıyla mükemmeldir. zaten sözlerini de bir o kadar beğenmiştim. bu şarkıyı arka arkaya 5-6 kez sıkılmadan dinlemişliğim vardır. enemy of god , civilization collapse , phantom antichrist falan da iyidir.
Gecenin şu saati dinleyebildiğim gaz grup. Eli ayağı ayrı oynatma gücüne sahip. Konserlerinde ortalığın .mına koyuyorlardır muhtemelen.
Thrash metal alanında kesinlikle en iyi olan gruptur.
Şarkıları sıkmaz.
riff konusunda çok başarılı bir gruptur ayrıca.
phantom antichrist gibi bir şaheseri ortaya çıkaran thrash metal devi. aman tanrım o nasıl bir solodur...
thrash ölmedi lan diye çığlık attıran alman thrash metal devi.
thrash metal e çok şeyler katmış gruptur. iyiki varlar.
18 kasımda bizi üzmüş ve dünyanın heryerinde dağıtmaya devam etmiş hayvanlardır. Aslında iptal olması mille petrozza ve saz arkadaşlarının hatası değildir, sınır bekçilerini sikmek gerek
metal dinlemeye başlamama nispeten geç* keşfettiğim şahane gruptur. şans eseri konser biletimde olmuştu ama yunan gümrüğündeki sıkıntılar nedeniyle konser iptal olmuştur. geçmiş olsun efenim.
18 kasım'daki konserine iki adet bilet bulunmaktadır elimde, isteyen yazar arkadaşlar pm'den bana ulaşsın.
haziran'da yayımlanan son albüm kapağı;

görsel
anti-milliyetçi tavrına hasta olduğum grup. yeni ep kapakları:

görsel
18 kasım'da nile ve morbid angel'ın yanında çerez niyetine gidecek olan headliner grup. seviyoruz, sayıyoruz orası başka, ama nile bambaşka.

tamam madem yemek sonrası tatlı niyetine gitsin.
80 lerin ve 90 ların kilometre taşı gruplarındandır. saygıdeğer ve önemli gruptur ama pekçok kişi hemfikirdir ki baterileri kötüdür.
Yeni albüm kapsamında The Number of the Beast i coverlamışlar helal olsun size.

http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=xiUrXfGOznE#!
dinlenmeye değer .

Albüm piyasaya düşmüş durumda kaldığı yerden s*kertiyor mille adamsın!.
motor gider tor tor, thrash metalin kralı kreator.