bugün

Girince çıkmayan çıkınca ohh be dedirten lanet olası sanki tutup tutup çekiyorlar be sözlük...
geceleri bir fırlamayla yataktan atar kişiyi. ayak tabanı, baldır, boyun en dayanılmaz noktalardır.
uzmanlara göre uzanıp, bacağı bilekten oynakmak suretiyle zart zrutmuşta, ne mümkün?
gezinsen olmaz, yatsan olmaz. en kral faulü yemiş futbolcu böyle kıvranmaz yahu.

yaz aylarında sıkça görülen bu can yangısı, sızı bombası, tarifsiz kas sancısı, susuzluk ve magnezyum eksikliğinden kaynaklanıyormuş.

sonrasındaki topallama için bir çözüm var mı bilinmiyor.
undurground bir grup. kanımca uçmuşlardır. onları sahnede izlemek hayli keyiflidir.
nalet birşey. geçti dersin atarsın bir adım çat bir kere daha girer.
kendisiyle muhattap olunması durumunda * bölgedeki kasımızı geriyoruz. birkaç defa bu işlemi tekrarlıyoruz. kramp da sıkılıp gidiyor, kaslarınız mutlu mesut kasılmaya devam ediyor.
kendini birşey sanan yazarım diye etrafta dolanan kendini edebiyatın ustası sanan ve tanımadığı kişiler hakkında oturduğu yerden rahatça yorum yapabilme yeteneğine sahip olan insandır.
32 yaşında..bu bi' tahmin.
(bkz: kramo twins)
edit: ha pardon ya yazarmış hoşgelmiş.
gecenin bir yarısı uykunun en tatlı yerinde yatağın içinde gereksiz bir genleşme sonucu vuku bulan şey. ne gerek vardı o genleşmeye şimdi?

ağlatır.
Bir acaip gelse sana
Yok bir şeyim bu dünyada
Bakınca sen gördüğün
Ben değilim aslında
Kimi öyle, kimi böyle
Düşünceler içinde
Yürüyorum çırılçıplak
Bu mutluluk yolunda
Küçük küçük damlalar
Küçük küçük damlalar
Göl olacak yakında
Şarkılarla geldi dile
Bu önemsiz hikaye
Küçük damlalar
Küçük küçük damlalar
Göl olacak yakında
Bir acaip gelse sana...
kramp grubunun en güzel parçalarından biri, küçük küçük damlalar...
dün gece beni uykumdan uyandırmışlığı vardır kendisinin.10 dakika kıvrandırmışlığı vardır.gözümden yaş getirmişliği vardır.
*kasların ani ve istemsiz kasılmasıdır.
2011 albümünün demolarını hazırlamış, 25 mayıs da başlayacak olan turnelerden sonra albümü piyasaya çıkartacak türkçe rock yapan grubumuzdur.
bu akşam bursa resimli bar'da çıkacak efsane grup.
pusat ve betanın saian ve haykiye attığı seda saian dissine cevap olan parçadır
2 ay aradan sonra sağ bacağımda aniden ortaya çıkıp beni uykumdan etmiş illet. hayır sonra 1 hafta da geçmiyor.
vucutta aşırı yorgunluk, halsizlik, magnezyum eksikliği gibi etkenlerle oluşan, kasların istem dışı olarak normalden daha fazla kasılıp, ağrılı bir şekilde kasılma durumunu devam ettirmesi durumuna kramp denir.. halk arasında kıl çekme, çimdikleme, soğuk tampon uygulama gibi tedavi yöntemleri vardır. biraz masaj yaparak ve kaslarını gevşetmeye çalışarak atlatılabilecek bir durum.. kramp olayını çok sık yaşayanlara ve ağrısı uzun süre geçmeyen arkadaşlara önerim: bir doktora görünerek magnezyum takviyesi almanızdır.
acı ve zevki doruklarda yaşatan kas problemi. *
böyle bir gerçek var evet ve insana, tecavüzün bitmesini bekleyen gelinlikli masum kız gibi hissettiriyor. acı, gözyaşı...
türkiye de belkide ilk heavy metal sololar, riffler, sözler bu adamlar tarafından yazılıp, çalınmıştır. şarkı sözlerinde ki anlam ve gitarlarındaki o hissiyat, insana bitmemiş bişeyleri yaşatmaya devam ettirme hissi verir.
http://www.youtube.com/watch?v=otZTDvM5pcc
türkiyedeki kaliteli nadir gruplardan. 80'lerin havası vardır.
türkçe blues yapan bir grup. lan n'oldu şarkıları oldukça iyidir.
dağ gibi adamları acıdan zıplatan kasılma.
" lan noldu" gibi guzel bir sarkiya sahip rock grubu.
blues yapabilen ender yerli gruplardan.
ayak parmağına girdiğinde insanı, The Exorcism of Emily Rose filmindeki Emily gibi manyaklaştıran beden olayıdır.
güncel Önemli Başlıklar