bugün

devlete kapağı atan insandır. barcelonanın messi'si olmak gibi birşeydir.
devlet'in almayacağı varsa 99 alanı bile atamaz.ki bu sene türkiye birinciliği ile 99,küsür alan fizik öğretmeni kadro açılmadığı için atanamamıştır. yazıklar olsundur.
devletin iş teklifini bizzat kendisinin yapmasına sebep olan insandır.
(bkz: devleti ayağa getirmek)
hangisinden aldığı önemlidir. fakülte mezunları için yapılan kpss sınavından aldıysa, starbucks tan iki eline iki kahve, benden..
kopya çekme ihtimali yüksektir.
ayda 1000 lira almak için deliler gibi çalışmaya başlayacak olan adamdır. 657 kelimesi rüyaları işgal etmeye başlar..ay başı kelimesini majezikle eşleştirirken faturalarla eşleştirmeye başlarsınız..vs
biraz dersine çalışmıştır. optimum bir torpil faktörüyle istediği yerlere gelebilecek insandır..
(bkz: bunu alan insan olamaz)
hesap uzmanı olması işten bile olmayan insandır.
ben kpss den türkiye derecesi yapan bi dolu insan tanıyorum. hepsi de gariban tipler. bürokrat olma hevesinde memur çocukları...bu adamların gelip geleceği yer, güzel bir ev, sıradan bir eş ve bagajı geniş siteyşin bi arabadan ötesi olamaz..

eğer başarının kriteri bu aptal sınavlarda alınan puanlar olsaydı türkiye birincileri holding patronları olurdu..

tabi memur olma hayali kuran arkadaşları da hoş karşılıyorum..sonuçta trilyonlar kazanmak için önce milyonlar kazanmak gerekiyor..
kpss den 70 alan ve sağlam bir yerde dayısı olan biriyle kıyaslandığında şansı yok denecek kadar az olan kişi.
torpillidir.
torpili yoksa hiçbir yere yerleşemeyecek olan insandır.
(bkz: ne inekler var görüyorsun degil mi sami)
görecili bir puan üstünlüğü vardır . lakin 100 tam alan bir fizik öğretmeni için hiçbir şey ifade etmemektedir malesef .
olmak istediğim insandır evet evet tam olarak odur.