bugün

geniş ailenin en komik karakterlerindendir.ayrıca gülüşü ve sevinince verdiği tepki gerçekten süperdir.
Uyurken bile güneş gözlüğü takan Geniş Aile dizisinin karakteri. Banyo yaparken taksın diye o güneş gözlüklerine cam sileceği monte ettirilip, kendisine hediye edilmelidir.
dayısının oğlunu kumarda kaybettikten sonra kumara tövbe etmiştir.
'para bende, tip bende' diyerek beni hayata küstürmüş olan geniş aile karakteridir.
adına yakışır bir sevimlilik olşturmuştur.
eksen kayması yaşamıştır. sempatik kötüdüen, süper kötüye kaymıştır. eski koyu bilal in geri dönmesi dileği ile.
son iki bölümdür şerefsizleşmiş olan karakter*dir.gözlerim eski bilal'i aramaktadır.
yolda sokakta şükufe'yi kıskandıracak bi kız arayıp bulamadıktan sonra pezevengin birine gidip söylediği sözle beni yarmaktan beter etmiş karakter.

-bu sokaktaki hatunlar daha çok iç güzelliğe bakıyo amuağoyum, biz de bi rent a girl yapalım dedik.
geniş aile dizisinde cevahir adlı karakterin can düşmanıdır.
kendime yapılmasını istemediğim şeyleri başkasına yapmaya bayılırım diyen ulu tohum.
(bkz: koyu kusmuk)
kullandığı gözlük ile bütünleşmiş, odasında da, gözlüklü mona lisa resmi olan geniş aile karakteridir.
yeni sezonun ilk bölümünde kuddusi babaya çok ağır konuşup sevimli koyuluğuna gölge düşürmüştür.
en sevdiği south park karakteri eric cartman olan geniş aile'nin koyu karakteri.
gözlük konusunda johnny bravo'yu hatırlatan geniş aile karakteri.

ayrıca kendisi çıktığında arka fonda çalan sazlı müziğin etkisi büyüktür komik gelmesinde.
dizideki en bomba karakterdir. durur durur sol kroşeyi bi vurur, sandalyeden düşersiniz.*
korkutucu dizinin korkutucu karakteri.
"baba beni istersen evden kov, evlatlıktan reddet ama lütfen mirasından men etme" diyen müthiş karakter.
bur hafta yine yarmış kişiliktir.
(bkz: yok artık cevahir)
(bkz: yok ebesinin nalı)
62.bölümde babası kredi kartını iptal ettirip haftada 100 dolar harçlık vermeye başladı. gene de şanslı adam vesselam..
2. sezonun ilk bölümlerinde sempatik kötüden koyu kötü aşamasına geçerek kendisine *ana avrat sövdürmüştü.şimdi yine sempatik kötü oldu neyse ki.
dizi çöplüğünün arasında insanın televizyon izleme sebebi olan süper karakter.
yılbaşı gecesi söylediği ve hande yener yüzünden piç edilen zeynebim türküsüne buradan ulaşılabilir.

[null http://www.startv.com.tr/...eynebim-turkusu-2266.html]
''Ben ki kızlara açılma konusunda bir çağ açmış diğer bir çağı kapatmamış iki çağı bir arada idare etmiş adamım''

gibi bir cümle kurarak beni benden alan karakter.
geniş aile'yi düzenli izleme sebebimdir.

aha en yarılma ötesi sahnelerinden birisi;

http://www.youtube.com/watch?v=KkNXhlvI_Uo
güncel Önemli Başlıklar