bugün

bendeniz.
Güzel burçtur vesselam tarihte zeka seviyesine bakınca çoğunun kova burcu olduklarını görürüz efendim.
28 ocakla katıldığım topluluk. (bkz: retzius)
"dağılan lan! cambaz mı oynuyor?" diyerek ortama dalabilecek kişiler.
içinde bulunduğum topluluktur.
28 Ocak'ta fırladım.
21 Ocak - 19 Şubat tarihleri arasında doğmuş sözlüğümüzün yazarlarından,neferlerindendirler.

aa-a bu benim lan *
11 subatla katıldığım burc. biraz zeki,tipsiz, sessiz ama aslında çok farklı biri oluşumla temsil ettiğim, zekiligi ve çok bilmislik yonuyle de pek sevilmeyen burctur.
ağzımdan ateş falan da çıkartırım böyle yani. ooo daha neler neler.
dahil bulunduğum grup.
8 şubat ile katıldığım grup. o kadar övülüyor ediliyor ama hiç ekmeğini yiyemiyorum tabi o ayrı. insanın içinde yoksa demek ki...
benim yükselenim kova.
sayılmaz mı? noolur

edit: imla
Beni de yazin.
9 şubatla katıldığım burç. Yükselenim de kova. Düşünün siz halimi.
30 ocak ile benimdir. Selam burçdaşlar. Ortamda fark edilen, zeki, çokbilmiş, araştırmacı, inatçı, iyi niyetli kimselerdir.
dahili olduğum burç. çok iyi olduğu söylenir. bilemedim şimdi.
14 yaşımdaydım herhalde, kova burcu özelliklerini okuyup, bu ne sacmalık dedigimi hatırlıyorum.
20 yasımda yeniden okuyup, karakteristik özelliklerin nasılda birebir oldugunu farkettim.
Günlük fallar sacmalık ötesi ama burcların karakteristik özellikleri genellikle dogru oluyor.

(bkz: Tabii bunu bilmeyen adamda aa burclara inanıyor gerizekalııııı diye bilinçsiz bir giriş yapıyor)
Bunların dişi olanları genelde kaşar olur. Tabi siz buna çapkın da diyebilirsiniz.
Ben de varım. Benden önce kimse yoktu...
heee benim la nolmuş.
Ay ne kadar tatlışız.
Kendini beğenmiş ve kaliteli insanlardır. Beni de yaz bakalım genç adam.
kova burcu olan sözlük yazarlarıdır...

beni de katın...
73. Üyesiyim.
Tüm entry sahiplerinin kova burcu olduğunu varsayarsak 75. Üyesiyim.

Kova diye burç mu olur yaa hldlgld