bugün

birlikte mükemmel ilişki yaşayacağım erkektir. ikimiz de deli aldatırız, takmayız. oh süper lan.
eşşek misiniz kardeşim siz yıl olmuş bilmem kaç siz hala burçlar üzerinden tahminler yürütüyorsunuz fındık kadar beyniniz de mi yok? diye isyan ettiğim bir durumun müsebbibi erkektir.
çok güzel bakarlar.. nasıl bir göz var bilmiyorum bazen korkarsınız bazen sizi okşar bu bakışlar. bana baktı diye götünüz tavan yapar.. soğukkanlıdır rahattır çevresiyle fazla ilgilenmez aslında ama çok yardımseverdir(yani ne biliyim)
çevrenizde ki herkes ona aşık olabilir bu yüzden uyuz olunur .
hiçbir özelliğini bilmesem de burcumdur. uzak durun bence diğerleri de bana benziyorsa.
(bkz: hayrettin)
(bkz: engin ipekoğlu)
özel olarak taciz ve tecavüz girişimlerinde bulunmak istediğim erkek tipi. çok sertler. dış görünüş olarak tabi...
genel olarak, taciz, tecavüz, sarkıntılık girişimlerinde bulunamayacağım erkekler. çok sertler, deri olarak tabi.
en sevilesi erkektir. fakat falcı dedi ki bana "kova ya da ikizlerle evlenirsen 2 evlilik yapacaağsın" . töövbe estağpitipiti.
tam bir detay adamıdır. düşünür düşünür tekrar düşündüğü noktaya tekrar gelir.*
teknoloji meraklısı, sık sık aşık olan ya da olduğunu sanan ama sevdim mi tam seven bir erkektir.
osuruğu pis kokar.
Zeki bir erkektir efendim. Her yaptığı işi düşünerek yapar. Hiç bir yaptığı iş göründüğü gibi değildir, ya da görünenin yanında birkaç boyut daha vardır. Ufak detayları yakalamakta ustadır. Bunların yanında takıntı derecesinde alışkanlıklara sahiptir. Örneğin giyim tipleri, alışveriş yaptıkları yerler vs. Kaynak ben.
çıplak kadın görünce pipisi büyür.
eq'su yüksektir genelde. kardeşimden biliyorum.
egosu ve kendine güveni yüksek burç. duygularını genelde gizlerler, yerine göre değer vermede son noktaya ulaştırabilirler partnerlerini, hatta bunaltabilirler belki de * uçukturlar çünkü, normal değillerdir genelde, kafaları genelde fazlaca çalışır, bu illa sınav veya başarı olmak zorunda değildir, entellektüeldirler; kova erkeklerinin başarılı olduğu alan/ alanlar çeşitlilik gösterebilir. iş dünyasında yönetici olmaya en uygun burç olabilir.
bu burcun temsilcileri zor görünürler ama küçük bir ayrıntısı gözden kaçmış, görünürde karışık bir problem misali anlaşıldıklarında çözmek kolay olacaktır. eşlerine kılıbıklık derecesinde bağlı olurlar.
Zeki, espirili, tatlı dilldirler. Hatta çok farklı bir havaları olduğu da bir gerçek. Aman ha sakın kanmayın bu 'Şirin ve romantik' erkeğe. Çünkü onun romantikliği sadece kızı ayarlayıncaya kadardır. Birilerinin peşinden koşmaya bayılırlar, ta ki gerçekten ona sahip olana kadar. Sahip olduktan sonra hevesleri kaçar ve kendilerine başka bir oyuncak ararlar.

Eğer bir kova burcu erkeğiyle birlikteyseniz ona ne kadar aşık olduğunuzu ona asla belli etmeyin, hatta mümkün olduğunca mesafeli davranın. Aşırı mesafeli de olmayın tabi bu onu uzaklaştırır.

Kısacası, kova burcu erkeği zordur. Taltıdır zekidir sizi daima güldürür. Ama sevgiliden ziyade arkadaş olunacak kişidir.

edit: Tüm kova burcu erkekleri için geçerli değildir.
akrep burcu kadınının anlaşabildiği nadir burçlardandr.
üstün ırk (bkz: ben).
kova burcu kadınını dünyada anlayan ve mutlu etmeyi başaran erkeklerin burcu. hızlı ve öfkeli modunda ama bir o kadar bilgili adamlardır. sert ve otoriter mesafeliliklerini uçarılıklarıyla saklarlar.
-sabit fikirli.
-inatçı.
-saygılı.
-asosyal.
-tutumlu.
-akıllı.
-tutumlu.
-anneci.
ikizler burcu kadınıyla bir elmanın 2 yarısı olabilecek erkek burcundan bir tanesi.
(bkz: okuyorum)
belki sırlarını sizinle paylaşmaz ama sırlarınızı başkasıyla da paylaşmaz. iyi bir dinleyici ve dosttur. dürüsttür. düzgün bir ilişki ister, umudunu kaybetmemeye çaba sarfeder. erkek erkeğe dertleşmek için de bu adamlar tercih edilebilir, çünkü nasıl yapıyorlarsa içlerinden doğaçlama özlü sözler çıkartabiliyorlar.
kafa karıştırır, öyküler yazar, bozar, dahidir, cindir, hindir, cin olmadan çarpamazsın.
(bkz: hayattan ve her şeyden bir anda soğutan şeyler)
gerçekten duygusaldırlar.
güncel Önemli Başlıklar