bugün

final dershanesi önünde pusuya yatıp sözlük adına izleyeceğim zirvedir.
benzer bir zirveye katılabilmek için gerekli materyaller 1.Kafa dengi bir arkadaş 2.En az iki bardak çay parası
anlamsız entrylerin girildiği zirvedir.(#944895)
yalan olmuş zirvedir. inşallah telafi edeceğimdir.
pörpılın arkadaşı bayram da aranızda artıkın.purple'I göndermenin verdiği üzüntüyle * gelip,hani yazar alınmıyordu şaşkınlığını üzerimden atarak katılıyorum aranıza.

Ahanda ilk entirimdir.hayırlı uğurlu olur inşallah.Zirvede tanıştığım insanlara tekrar teşekkür ederim...Dolaylı olarak burada olmamı sağlayanlara da* aşk olsun...
katılamadığım için pişman olmadığım zirvedir.
zirve sonunda bu güzel arkadaşlar torunoğlunda hamburger yemeye gitmişlerdir.afiyet olsun dilemekten başka çaremiz yoktur.
hayırlı olsun zirvesidir.
muhakkak ki türkiye nin en çok öğrencisi olan üniversitelerinden biri olan selçuk üniversitesinde sözlük ün daha fazla tanıtılması konusunda muhabbetler olmuştur.
an itibari ile bitmiş olan zirvedir.yaklaşık olarak 3 saat 30 dakika ve 10 kişi ile sürmüştür.keyifli anlar geçirilmiştir.herkes birbiri ile 40 yıllık dost gibi olmuştur...
osman abimiz'in askere gideceğini öğrendiğimiz,melih kardeşimizin geçde olsa katıldığı ama şimdiden emre aydın konseri için birsüre konuştuğumuz,yıldırım kardeşimizin de sonradan katıldığı ama güzel sohbeti ile bizi eğlendirdiği,önder kardeşimizin biraz sessiz kaldığı, süper geyiklerin döndüğü, (bkz: karahilal)in zirvemize onur vermediği, (#938639), ismet ve benim de * * bir bakıma ev sahipliğ yaptığımız,ilerde daha kalabalık daha güzel ve coşkulu zirveler hedeflediğimiz, (bkz: osmanlı nargile)nin hizmetini pek beğenmediğimiz, yazarlarımızın arkadaşlarının da katıldığı süper zirve.
bütün ısrarlarıma rağmen tarihini değiştiremediğim zirve. ama yazarlara da hak veriyorum, o yüzdenkurban bayramından önce veya hemen sonra bir zirve daha olacaktır haberiniz olsun. ona da katılırsanız çok sevinirim. osmanlı nargile gibi bir ortamda sizlerle nargile içme keyfini ve şerefini şimdilik kaçırdığım için üzgünüm. hepinize iyi eğlenceler, mustafa abimize de söyleyin yazar yapalım onu da.**
konyalı olmayan yazarların "camlı köşk" ibaresini okuyunca " vay be konyaya bak camdan köşk yapmış adamlar" demesi muhtemel zirvedir. oysa gerçek hiçde oyle değildir. ha istesek yaparız en kral köşkü o ayrıdır. hatta şunu soylemek isterki bu yazar o camlı köşkün bırakın cam olmayı köşkle dahi uzaktan yakından ilgisi yoktur, tek özelliği şehrin tam merkezinde olmasıdır.
genel olarak ulaşabildiğimiz her yazarımıza ulaştığımız ve görüşlerini aldığımız; ayrıca yazar arkadaşlarımızla münaşara ederek osmanlı nargile de hemfikif olduğumuz ama bazı yazar arkadaşlarımıza hala salt çoğunluğun fikirlerine saygı duyulmasını öğrenemediği,kafamıza göre iş yapmadığımız,bir kusurumuz varsa affolmasını dilediğimiz zirve !!!!!!
bütün şeb-i arus planlarını yapan sayid jarrah ın kayseri den kalkıp konya ya gittiğinde katılmak istediği zirvedir.*
KONYA AŞIĞI BiR iSTANBULLU OLARAK CAMLI KÖŞKTE YAPACAĞINIZ ZiRVEDE iYi EĞLENCELER DiLERiM. ASLINDA CEMO DA ETLi EKMEK ZiRVESi YAPSANIZ BEN DE GELiRDiM..
mekan olarak osmanlı nargile ve gizli bahçe arasında seçim aşamasında olan zirve
yenimahalleden yazar arkadaşları alıp katılmayı umduğum zirvedir, hala izin alınamamıştır, ama azmetmişizdir, bu iş olacaktır.
eğer çaylaklıktan çıkıp yazarlığa geçersem o zamana kadar gelmeye çalışacağım bir zirvedir.
hafta sonu olduğuna göre bir düğün pilavı bulup karnınızı doyurabileceğinizi düşündüğüm zirve. şöyle öğlen saatlerinde buluşur, binkonut ta falan düğün pilavı ararsınız, bulma ihtimaliniz de yüksektir. o pilavın yanında bamya da dadından yinmezgayri.* bir denizaltı yaptırırsınız, alırsınız elinize kaşıkları dalarsınız işte, ne güzel.
oh diyorum dedigim zirve katilimci sayimizin arttigi , go kart da yaparis artik dedigim zirve ve en onemlisi katilanlarin beni doyurmasi farz olan zirve. simdilik bu yeterli efendim.****
türlü türlü entrikaların döndüğünü düşündüğüm zirve: )
(bkz: biz sizler icin variz) zirvesi.**
özendirmeler karşısında dayanamayıp yazar arayışlarına başladığım zirve. gelmek isteyenler söylesin beraber gidelim, zaman fark etmez. yok mu konya ya işi düşecek yazar. yoksa da gelin mevlana yı görün, japon turistler de gelmiştir hem. planlayan ve katılmayı düşünen arkadaşları da tekrardan kutluyorum, umarım daha güzel zirvelere hep beraber ulaşırız.**
2 porsiyon etli ekmek icin memleketten akrabalarimi bile cagiririm hayvaninin katildigi zirve.***
fewzi isimli yazarımızın en az 3 tane yazar getirirse tarihini yazar arkadaşlarıma bastırarak değiştireceğimiz zirve.
tarih kesinleştiği için yalan olacak zirvedir. lakin konya ya gelir gelmez osmanlı da nargile içiyoruz zirvesi ayarlayacağım haberiniz olsun.