bugün

sakin olunması gereken durum.empati kurulup doğru olan yapılmalı hiç bilmiyormuş gibi davranmalı.
belki de komşu bunu bilerek yapmıştır, paylaşımcı bir insandır, sevaba girmek istiyordur düşüncesi ile dibine kadar kullanmalı.
tıpkı karanlık bir tünelin ucunda ansızın bir ışık belirmesi gibin birşey olması lazım.ama yine de sakinliğimizi koruyoruz ve bu gereksiz bilgiyi unutuyoruz arkadaşalaarr.
(bkz: internet sebili)
film indiriyorsun zaten hırsızlık, koy götüne gitsin bence. sömür gitsin.
bunun hırsızlıkla pek bir alakası yoktur.denizde para bulmaktan bile daha masumdur.
komşunuzun interneti bir de sizinkinden daha hızlıysa download işlemlerinizi o modem üzerinden halletmeye başlarsınız. bu sayede kendi internetinizde hiç bir yavaşlık yaşamadan surf yaparken diğer bir taraftan da indirmeniz gereken dosyaları indirirsiniz.

not: elbette bu işlem için iki ayrı bilgisayarınızın olması lazım. ben de vardı, yaptım. mutluyum, huzurluyum..
ne güzel bişey hep olsa hiç eksik olmasa.
kom$umun yaptığı en güzel kıyak ; - " tatile çıkıyorum sömürün lan. "
tarif edilemez bi mutluluk, anlatılmaz internetle buluşularak yaşanır...
gece rüyada görülen komşudan sonra, sabah ilk iş kapılarının önüne para bırakılmalıdır.
ilk akla gelen soru sınırsız mı acaba, malum kaçan komşuya kaçacak yoksa, sınırlıysa zaten haddini bilmeli insan tabiatında.
(bkz: mod)

(bkz: medyan)
bedava tuvalete bile sevinen insanların; sevincinde ötesinde yüzlerinde sevimli bir tebessümle ekrana bakmalarına sebep olur.
aslında bir nevi iyilik yapmana sebebtir. öyle ki muhtemel olarak bilmiyordur ve şifre koymuştur. ay sonu fazla para gelmemesi ve mağdur olmaması için lütfen git konuş ve modemine şifre koy.
nedenini bir ara yazarım da benim sınısız internetim şifresiz. bilerek şifrelemedim. baktım da şimdi 14 ay olmuş.
sırıtma anlarının başlamasına dalalettir. anlamsız bir şekilde film indiresiniz gelir. arka fonda sizin "hihihi" gülüşünüz duyulur. hoş.
o internetin * sonuna kadar sömürüleceğinin kesin kanıtıdır.
sadece internet için aldığın ve kullanmadığın telefona aylık vergilerini ödemek zoruna gittiğinde internet kullanmıyorum diye isyan edip kapattırdığın anda farkedilince tadından yenmeyen olay.
iyidir hojdir ama bane'na demeyin.

uzun zamandır kullanıyorum ama bazen öyle ihtiyacım olduğu zamanlarda modem e bir şeyler oluyor ki. reset atmak gerekiyor ama komşuya bunu söyleyemiyorum tabi. aramızda kalsın ama böyle durumlarda sigortalarının şalterini kapatıyorum. iyiden iyiye kıllanmaya başladılar.
yakın, yıkın, yağmalayın.
durumu fırsat bilip faydalananların başımızdaki insanlara hırsız demeye hakları yoktur. sonuçta eline o kadarcık hırsızlık imkanı geçmiştir ve sen dibine kadar faydalanmışsın. allah korusun bir de yetkili bir abi olsan neler yapmazsın?
(bkz: öğrenildiyinde ufku iki katına çıkaran şeyler) ¤
Göz hakkı diye bir şey var o yüzden helaldir.
Uyarmak ikaz etmek en mantıklı olanıdır. eğer ki bunu herkes kullansın diye bilinçli yaptığını belirtmiş ise kullanmak gerekir.