bugün

Of a kadar gelip sube actilar.fena degil,
bunlar içine ne katıyolarsa can sürekli çekiyor ve istiyor bu gerçek ve çok yediriyor bir katkı maddesi olduğunu düşünüyorum belirli periyodlar halinde daha önce ne zaman yediysen yine o saatlerde tekrar istiyorsun uygun bi vakitte tahlil yaptırmayı düşünüyorum.
bir yer olduğunu biliyorum.
bir türlü yiyemediğim çiğ köfte markasıdır. tadını merak ettiğim doğrudur. ordan 10 tl lik alabiliyor muyuz ?
(bkz: etsiz çiğköfte)
antalyada dürümü 6 lira olan çiğköfte markası. anlamış değilim. kaliteli bulgur kullandıklarını düşünüyorum.
Çiğköfteye aşık birisi olarak kurt gibi aç olsam bile yediğimde midemi bulduran garip tada sahip çiğköfteci. Malzemelerindenmidir nedir ama bana göre fena halde iğrenç bir tadı var. insanlar nasıl yiyor şaşıyorum.
Off o değilde böyle acili acili olacak ustüne limon sıkıp yiyecen. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Ben şimdi gece gece ciğköfteyi nereden bulayım? Ama olsaydı iyi ısınırdım ha.p
özel acı soslar barındıran işletmeleri olan etsiz çiğköfte markası.
"korum gene ehhehehehe" diyip eğlenebilecek markadır.
6 aydan fazla bir süredir yemeksepeti com aracılığıyla sipariş vermekteyim fakat her seferinde siparişim yoğunluktan dolayı iptal ediliyor. ben müşteri değil miyim ben de para verip sizin o eşsiz lezzetinizden yararlanmak istiyorum beni niye o yoğunluğun içine almayıp dışlıyorsunuz kardeşim.

oh bir de burdan yazdım rahatladım.

tanım: her şeyiyle piyasadaki rakiplerinden daha başarılı olduğunu duyduğum çiğköftecidir.
limon yerine ucuz limon sosu kullanıp zirveye oynayan çifköfte markası.
Diş macunu markası gibi adı olan çiğköfte markası.
Eski bir Kürt medeniyetinin ismi.
mono sodyum glutamat kullanıyor musunuz diye sormak istediğim çifköfte markası.
abi sen şirket kurucan, bayilikler açacaksın, binleri çalıştıracaksın ama adını komagenahahaa neyse bence f/p oranı iyidir.
(bkz: Kodum bile)
Bu nasıl marka mk.
gece gece can çektirendir. şimdi olacaktı limonu sıkacaktın böyle nam nam nam götürecektin.
gene aklıma gelmiş çiğköfte markası.
bugün yine yüzde 50 bedava çiğ köfte verecek olan firma.

o değil de gittikçe bozuyor adamlar.

cidden bundan 4-5 sene önce çok daha iyi olduklarını hatırlıyorum, öğrencilik yıllarımda.

şimdi kötü.

he diyeceksiniz "alma o zaman, zorla mı satıyorlar".

ama yüzde 50 bedavası var.
Komagene aşktır.
Çiğ köfteleri çok lezzetli olan gıda firması.
of'ta 2 şubeleri var. çakmamı bilmem. ben acı yemeyi sevmediğimden pek uğramam.
Bi' apikoğlu değildir. Vasattır. Apikoğlu' ndan çiğ köfte yemeyen çiğ köfte yedim diye gezmesin.
çiğ köfteleri kötüdür.