bugün

ala ala kıl dönmesi, tahriş ve kızarıklık vb. türde daha iğrenç hallerde gezeceğine kıllı ve doğal, hiç değilse altında pürüzsüz ve sağlıklı bir ten barındıryor olmayı tercih eden kızdır.
Her ne kadar görüntü olarak kötü gözükse de faulü ve sakalı olan kızlardan daha masumdurlar. Ama ne olursa olsun bakım şart. yeri geldiğinde burunlarından kıl aldırmayanlar kollarından elbet aldırmanın yollarını da bulmalıdırlar!
koldakiler sarıysa pek belli olmuyor.bunların birde bıyıkları, ense kılları ve favorileri uzun olanları var lan.onlar daha vahim.
eğer kirpikler ne kadar gürse gözler o kadar güzeldir mantığıyla hareket edecek olsak muhtemelen gür koyu renk ve kalın kıllar bulunduğu her organın çevresinde hoş etki yaratacaktı.
esmer kızlardır genelde.
genelde esmer kızlar falan değildir kolu kıllı olanlar. kumral olupta kol kılı olmayan az kız gördüğümden ve sarışın kızlarında zamanla seçilen sarı kılları olmasından mütevellit hayır genelde esmer kızların bir özelliği değildir.
aynı kıllardan erkeklerde de var, neden sadece kızlar her yerlerini yolmak zorundadırlar?
görüntü kirliliği elbette ama aynı kirliliği erkeklerde oluşturuyor, erkeklerde kendini özen göstersin birazcık.
(bkz: kızlardan soğutan kızlar)
koldaki kıllarını aldırdıktan sonra artık kıl değil bir nevi sakalla uğraşacak olan kızlardır. Demiyorum ki çok şekil duruyor çok yakışıyor diye ama tüy olarak kalması var tam bir kıl olarak çıkması var. Koldaki kılları almak yerine oksiyenli su ya da tüy sarartıcı krem kullanmak daha mantıklı olacaktır. Ayrıca bu kızları eleştirenlerin bir kısmının da gömlek düğmelerini yarısına kadar açıp döşündeki kılları sergileyen tipler oldukları bilinmektedir.*
Madem beğenmiyorsunuz sizde kendi tüylerinizi aldırın * .O iğrenç kıllı mıllı bacaklarla kapri giyen erkeklerde ağda yaptırsınlar da görsünler dünya kaç bucakmış.Biz de sizden iğreniyoruz çok basit :D.
komplekse giren kız tipidir.bu yüzden kolunda ki kılları almak için bir çok yöntem düşünür.üzülesi kız tipidir.Allah yardımcıları ola.
bıyıkları olanlardan daha tehlikesiz kızlardır çünkü bıyıklı bir kız cinsel hayatınızı bitirebilir.
tüy sarartıcı kullanmaları tavsiye edilir.
normal insan evladından farklı olarak; kollarında kalın, siyah, uzun ve ellerin üzerine kadar giden kılları besleyen tüy topacıklarıdır. zaten birçoğu ergenliklerinden itibaren türlü katliam planları kurmuşlardır ancak sonucu genelde hüsran olmuştur. kollarının kıllarını çakmakla yakmak isteyip derisini yakan mı dersin, kılları alınca tavuk budu gibi parlayan kollar mı dersin, ağdayla alıp kolu sivilceyle mundar olan mı dersin, jiletle kazıyıp sakallaştıran mı dersin yoksa tüylerin alınacak kıvamda olmamasına rağmen diken diken çıkması mı dersin... daha nicesine tanıklık edemediğim bu kara liste, bu korku abidesi ne kadar sıradan gözükmektedir -özellikle- kıldan tüyden nefret eden erkek güruha. evet bazı kızlar bu işi becerebilmektedir alınlarının akları ilen, lakin böyle işkence yapacaksanız kendinize, kolun kıllı halini arayacak hale gelecekseniz hiç ilişmeyin.
soyle teknik duşunuldugu zaman her ne şekilde olursa olsun alinmasi manasiz killardir. cok cabuk uzar, bacaktan cok daha dikkat ceken bir bolgededir, corap, don ile ortulup sadece cinsel partnerin gorup tadabilecegi bir yer degildir. killar hergun bile alinsa diplerinin belirginle$mesi daha kotu kilar durumu.
her ne şekli ile olursa olsun dokunulmamalidir. zaten sari ve kumral kizda antipatik bulan pek yoktur. bir kisim esmerde dikkat ceker o da alinmasindan daha cekilir haldedir. kabullenelim, dokunmayalim.
bana da neyse anasini satiyim. smiley nerde senin ablan bakiim?...
ne kadar güzel olursa olsun hakkında kötü düşünülen kızdır.kıldır sonuçta.
bende önyargı yaratan kızdır. kollarındaki kılı görünce herşey sıfırlanıyor nedense. ama suç bende değil tabi. 15 günde bir aldıracaksın ne var sanki. ha para veremem diyorsan kendin al kardeşim. kolun öyleyse kim bilir başka yerlerin nasıldır senin.

bir de facebooka fotoğraflarını koyuyorlar bunlar. koldaki kıllar nasıl sırıtıyor anlatamam. bu benim için o güzelim kızdan iyi bir soğuma sebebi.

bir anımı paylaşayım sizlerle...
kışın bir bayan arkadaşla takılıyoruz. cezalı papaz kaçtı oynalayım dedik. ilk ben kaybettim ve kolumdaki kılları çakmakla biraz yakmamı istedi *. eyw dedim yaptım. sonraki oyunda o kaybetti. bu sefer ben de onun aynı şeyi yapmasını istedim bilinçsizce. ama sonra dank etti, senin kolunda kıl yoktur başka birşey yaptırayım dur dedim, tam düşünmeye koyulacaktım ki ne yapsın beklersiniz? hayvani bir şekilde kolunu açtı "var bee" dedi ve iğrenç kolundaki iğrenç kıllarını yaktı... ***

edit: yanlış yazım.
kollarındaki kılları aldırmayan bu bakımsız yaratığın diğer iğrençlikleri göz önüne gelir.
(bkz: poposundaki kılları aldırmayan kız)
(bkz: koltukaltı kıllarını kesmeyen kız)
(bkz: ensesinde kıl bulunan kız)*
kış günü kazak giymiş bir kızı çıplak hayal etmeye çalışırken araya bir parça realite girmesi neticesinde oluşan hüsranlık durum.
(bkz: ku klux klan)
(bkz: ayı postu)
unutmayalım, kolları kılsız kız yoktur, kolundaki kılları almayan kız vardır.
bacaklarına gösterdikleri hassasiyeti kollarına da göstermelerini beklediğim kızlardır.

çok zor olmasa gerek.
kendisi esmer tenli, kıllarda koyu tonlarda bir renkse iğrençliğin sınırlarını zorlayan kızdır.
bıyık olmasından iyidir.