bugün

Hint-Avrupa grubu gacıları. iran, yunan vb. Evlerden ırak.
arkadaşlar aşırı olmadığı sürece, tüy kıvamında olduğu sürece her yerinde olabilir... daha doğal, daha gerçekçi olduğundan insanı daha çok çeker.
ağda veya lazerden bihaberdir, birinin temizliğin önemini bu kadınlara anlatması gerekir.
askerde Urfalı Ferit isminde bir arkadaş vardı, uzun dönemdi bu, bizim yemekleri Özel bir yemek şirketi veriyordu, alabildiğine erkek çalışıyordu ama birkaç tane de kadın vardı. memlekette ne kadar şişman yaşlı ve sakallı kadın bulmuşlarsa işe almışlardı, kadını berbere götür harbiden sakal tıraşı olur o derece sakal var, Ferit onlara da sulanıyordu.
o günden sonra Feritle altlı üstlü yatmayı kestim. ceza verdim, duvar kenarına gönderdim. yani kısacası, bazılarında sınır yok. ne kolu AMK ?
ejderya böyle yapma, burayı yıkarlar.
neyçırıl kadınlardır, sevin onları.
Merhametli olur.

Bi dk bu böyle değildi sanki.
Karı bulduda kılsızını arıyor sinyor morata.
Bunların bir de yüzlerini bile ağda yaptıranı var. Onmilyon yılda bir kere kuaföre gittiğim için görünce şok geçirdim. işte o kızlarımızla olan arkadaşlara başarılar, dikkat edin yüzünüze yapışmasın.
kendilerini yapmacık şekillere sokmayıp doğal bir şekilde kabullenip seven kadınlardır. genel olarak da erkeklerdeki kadar kalın ve yoğun değil tüy gibi olduğu için mantıken erkeklerden sonra eleştirilmesi gereken canlılardır, illa eleştirileceklerse.

vücuduma bok sürüp dışarı çıkmıyorum ya, annemden nasıl doğduysam kendimi öyle kabullenmişim sevmişim. toplum ve erkeklere pürüzsüz olmak için ayıracağım vakte gider düşünce bilgi dünyamı genişletirim.
delikanlılardır.
insanlık halidir yapacak birşey yoktur.
Vallaha iğreniyorum ya.
Napalım allah vergisi.
Ölelim mi yani?
Biz de kolu kılsız erkek sevmiyoruz.
O ne öyle balık gibi.
Henüz veet agdayi kesfetmemis kadinlardir. Ogretin.
Hdp kadın kolları.
istedikleri gibi yaşamakta, istedikleri gibi dolaşmakta serbestlerdir. Yanlış anlaşılma olmasın. kimseye kendilerini beğendirmek gibi bir zorunlulukları yoktur.

bedenleri sadece kendilerine aittir.

özgürlerdir.

Ancak bunu iğrenç bulmak da diğer insanların özgürlüğüdür.

Zira sırtı kıllı ya da tek kaş bir adam ne kadar iğrençse, bu da o derece iğrençtir.
hayatımda bir kadında iğrendiğim tek nokta budur. bazıları varki benden daha kıllı kolları var. (bkz: evlerden ırak)
bir ağda yapmak bu kadar zor değil hanımlar.
itici gelir. Belki alacak vakitleri yoktur ya da umursamıyorlardır. Herkes kendine.
Nadir rastgelebilecegimiz yada kendine özen göstermeyen kadın türü denilebilir.
33 yaşındayım ve hayat tecrübeme dayanarak söyleyebilirim ki; kolları kıllı kadınlar, kadınların büyük bir çoğunluduğur.

ya işin aslı kolu kılsız kadın yoktur herhalde, olsa olsa çok ince açık renkli kılları vardır. kimse kadınların kolları kılsız olsun demiyor zaten ama kamyoncu haydar abi gibi kara kalın kıllı kolları olan kadınlarda bir zahmet sergilemekten kaçınsınlar o kolları be abicim. hakikaten yemeğe falan iniyoruz iş yerinde iştah kaçırmayacak gibi değil amk.
görsel

asil kadinlar.
migros kasiyer alımlarında hayli şansı olan kadınlardır.
yav çay içiyoruz amk ya.
aslan pençeli kadınlardır.
güncel Önemli Başlıklar