bugün

yeni kolasından yudum almış sevgilinin dudakları da bu jelibon cinsinin hissiyatını vermektedir. kendinizi kaptırıp ısırmaya, parça almaya çalışmayın, üzülmeyin sonra.
kola şişesi şeklinde olan, kola tadını çağrıştıran , ufak jelibon.
öncelikle kapak kısmı yenilip, daha sonra içiyormuş gibi yaparak yavaş yavaş yenen jelibon.**
coca-cola nın içine atıldığı zaman kolayı tatlılaştıran şey.
genelde kolasının asiti kaçmış olan jelibon.
çoklu ortamda yenmemesi gereken kola tadındaki jel. özellikle lisede mümkünse bitmiş ambalajı bile gösterilmemelidir. çünkü jelibonu dolu zannedip kolunuzu çıkarabilirler.
bağımlılık yaratan, "kızııııııııııım sığır jelatini var onun içindeeeee, ıyy iğrençsin" diye bıdıbıdılayan tiki kız güruhuna rağmen hapur hupur üçer beşer yutulan lezzet topları.
twitter'ın halk kahramanlarından biridir. neredeyse yazdığı her tweetinde size tebessüm ettiren, deli dolu, çılgın bir kızdır. takip edilesidir;

http://www.twitter.com/kolalijelibon
yedikten sonra dişleri ovuşturunca sürtünmesi artmış, gıcırdıyor gibi bir acayip hissettiren jelibon.
sanırım yine anlatamadım ama limon suyunu direk ağzına alıp dişlerinizi sürterseniz çok yakın bir duyguyu hissedersiniz.
bakkaldan sürekli kokakola aldığım için bakkal mevlüt abiye telefonda jelibon da gönder abi iki paket dediğimde gelen iki paket kolalı jelibondan ibaretti. ben meyveli ya da ayıcık hayal etmiştim.
Twitter fenomeni, güzel insan.
rengine içimin ısınmadığı jelibondur.
kolalısından ziyade içinde sakatat oldugu blgisini ogrendıgımden berı yemediğim bir şekerleme türüdür.
Aslında meyan köklüdür. Ancak bizde meyan kökü pek bilinmez. Meyan köklü olarak bilinen tek şey de kola olduğundan kolalı diye pazarlanır.
Eski pakettekiler daha bi guzeldi sanki.

görsel
Önce kapağı çıkss efekti ile açılır ardından içiliyor gibi yapılır ve bittiğine inanılarak kalan siyah parça yenilir.
En sevdiğim jelibondur. Eski erkek arkadaşım hep alırdı çok mutlu olurdum. Artık onu hatırlatan jelibondur.
tadı çok güzel.
kola aromalı sığır jelatini.
Domestik teyze imam olabiliy miyim?
teşekkürler bizimde canımızı çektirdiniz *
bin kere de yenilse sıkmayan jelibondur.
En sevdiğimdir.
Jelibon alacaksam ilk tercihimdir. Hem meme ucu kıvamında üstelik kolalı. Insan daha ne ister ki ahds.
beyaz kısmı 16-24 yaş meme ucu , kahverengı kısmı 25-50 yaş meme ucu temsıl etmektedir.