bugün

cennetin istediği kapısından girecek kadındır.
gereksizdir ama yine de güzel bir ödülü hak eden kadındır. gel buraya seksi şey.
kısacası maldır.. kadın hizmetçi değildir.. kadını hizmetçi olarak gören yobaz zihniyetinde allah belasını versin.. bir zamanlar aşk böcüğüm diye sevdiği kızı evlendikten sonra köle yapıyor bu salaklar.. böyle erkeklere malzeme veren kadında maldır açık ve net.. o koca kıçını kaldır da sen karına hizmet et ne güzel olur demi hahaha.. şayet bir gün böyle bir dana ile evlenirsem elimden ıslak odunu eksik etmem.
Bunu yapmak zorunda olmadığını anlamadıkça, kadının görevinin kocasına hizmet etmek olduğunu düşündükçe asla özgürleşemeyecek kadındır.
Zorunda olduğum için değil kocam da bana yeri gelince hizmet ettiği, hayatımı kolaylaştırdığı, birlikte bi hayatı paylaştığımız için yapacağımdır.

Hakeden bi erkeğe, aşık olduğu kişiye hizmet etmekten gocunan varsa evlenmesin. Size göre değil özgür hanımlar vizyonsuz feministler sizi. Afsgk.
Evlenmek hirbirinizin hayatını kolaylastırmak dert ortagı olmaktır bu yüzden iki tarafta birbirine hizmet eder bu isi cinsiyetcilige dökmeyin.
Mecburiyetten, zorla yapıyorsa ayrı. Ama içinden gelerek hizmet ediyorsa -yani sevdiği için- kimsenin laf etmeye hakkı olmayan kadındır. Neden kimse anlamıyor insan sevince feminizm de kalmaz, özgürlük de.
Karısına hizmet eden kocanın karısıdır. Hatta bu güzel çift " hizmet " demektense, olaya, " hayatı birlikte sırtlamak, birbirini mutlu etmek "penceresinden baktıkları için, mutlu mesut yaşarlar.
Birbirlerine hizmetçi yaftası yapıştırmadan huzurla devam eder ilişkileri.
Kimseye ama hiç kimseye, hizmet etmeyin... Lakin, sevgiyle verebileceklerinizin ucu bucağı yoktur... Aklınızda olsun...
Birbirlerinin hayatını kolaylaştırıyorlarsa niye sıkıntı olsun.
Arada sevgi ve saygı varsa köle bile olabileceğim gerçeği...
her eve lazım olan köledir.
kadından öte bir köledir.
Mahşerde elleri 21 reb shell gibi parlayacak kadındır.
kocasının hizmetkarı olan kadındır.
olsa da yesek denilesidir.
Yaradan Cenneti ile ödüllendirebilir.
O çok ünlü söz aklıma geldi
Birisiyle yaşlanmalı
Birisi yüzünden değil.

Kadının yaptığı ev işi,yemek,temizlik gibi hizmet denilenler görev değil kaldı ki bir evde olması gerekenler değil mi ben yalnız yaşıyorum zaten yapıyorum kocam için eksta özen gösterir yaparım.
Ama koca kişisi bunu hizmet görür üstüne de beni hor görürse onu da evi temizleyip kapının önüne koyduğum çöplerle atarım.keza onu çöpe atacağım poşete bile yazık böyle başa öyle iş.

Ayrıca tek başına ocağı bile yakamayan adamlar gelmiş burada ahkam kesmiş.

Çok afedersiniz de hassittir.
Sevdiği için yapıyordur. Yeri gelir erkekte yapar. Aşk karşılıksızdır.
Konu ile ilgisi yok yazacağım cümlelerin. Erkekler bir yıl hiçbir kadın ile aşk, ilgi, bakış vb gibi kadınları beğenme eylemine girmeseler. Bunu bir kooparatif mantığı ile yapsalar emin olun dünya değişir.
bana hizmet edene ben de hizmet ederim. ama evde kalık sevilmemiş müzmin bekar kadınlar kıskanıp kimse kimsenin kölesi değil cart curt sanane alan razı veren razı.

düşün işten yorgun argın gelmişsin eşin bol köpüklü kahveni yapmış ayaklarını yıkamış var bir hayalimiz.
Birbirine emek vermenin, güzellikler yapmanın, konforunu sağlamanın, mutlu etmenin adı, " hizmet etmek" olmuş, işte bu durum, değerlerin ne denli içinin boşaltıldığının, bencilleşildiğinin, boktan egoların ayyuka çıktığının apaçık göstergesidir.

Hakedene Hizmet ederim, hizmet görmek de isterim.
Sevginin en naif gösterilme biçimi budur.
Hizmet etmek tabiri hoş değil.
Köle miyiz birine hizmet edelim.

Bunun dışında, insan(cinsiyet farkı olmadan) sevdiği birine yemek yapmaktan, onun konforu için bir şeyler yapmaktan mutluluk duyar, kastedilen buysa.

90'larda erkeğinin geyşası olmak modaydı, şu aralar kölesi olmak moda oldu sanırım.
Ortadoğu kadınıdır. Avrupa’da erkekler ev işlerini eşiyle bölüşür. Burada her boku kadın yapacak. Senelerce kölelik beleş hizmetçilik yap boşanırken de tazminat nafaka bekleme. Ne güzel dünya ya.
yazık kadındır.
evlilik emek sömürüsü değildir.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar