bugün

görsel

Sinema dünyasının güzel isimlerinden biri olan Megan Fox geçmiş evliliklerinde yaşadığı duygusal karmaşalardan katıldığı bir röportajda bahsederek akıllara durgunluk veren açıklamlarda bulundu.

https://onedio.com/haber/...lamalarda-bulundu-1212591
Kısaca demek istemiş ki;

Eskiden kevaşeydim.

Evet.
Vay o*spu..
Günümüzde halk arasında da olan bir durumu açıkça dile getirmiş sadece. cesaretinden dolayı tebrik ediyorum seni megan.
karı benim dişi versiyonum. bi alo desen evi arabayı üstüne yapardım lan megan.
vurduruyordur...
Brian Austin Greene bunları yapan hayat sana bana neler yapmaz dedirtmiştir. vay arkadaş..

yasak aşk yaşadığı ibişin lakabı + adı da Machine Gun Kelly. tipine baksan m1 piyade tüfeği bile olamaz ama machine gun diyorlar..
Sürdürülebilir bir karı değilmiş.

Ent.
Dün de böyle bir şeyler vardı, burada.. ben insanların neyi, neden yaptığına o kadar takılmıyorum artık.. yargı da dağıtmıyorum.. insan başına neyin, ne zaman, ne şekilde geleceğini bilmiyor..
şapırdatarak ciklet çiğneyen ve durmadan saçıyla oynayıp sakızı patlatan kevaşe lafıdır.
Evlilik üstün bir sadakat gerektirir hem kadınlar hem erkekler için. Bunu yerine getiremeyecek olanlar evlenmesin.
günümüz kadınlarının hepsinde olan durum. kadınlar flört etmeyi çok severler hatta bayılırlar, evli olup ya da sevgilisi olup başka bir erkekle flörtleşmeyen kadın yoktur.

ben yapmadım diyen yalan söylüyordur, net. bazen de eğlenmek için başladıkları bu flört olayı ciddi ilişki boyutlarına ulaşır ki artık ondan sonrası allah muhafaza.
Gerizekalı turnusolu gibi başlık olmuş. insan evli ya da değil fark etmeksizin birilerinden etkilenebilir. Ne bileyim parfümü, giyimi, karakteri, konuşması vs vs. Birinden etkilendi diye kimse orospu falan olmaz. Bu etkilenişin sonucunda karşı tarafa bir meyil olursa durum başka.