bugün

şu anda tuvalette olan beşinci nesil çaylak 60 entrysi olmasına rağmen halen yazar olamamış şahsiyet. * * *
(bkz: sabırla yazarlık beklemek)
züdüt: 111 entrysi olmuş hala yazar değil. nerde bu moderasyon nerde bu devlet.*
makarna yapmakta üstüne başkasını tanımadığım; sözlüğe otomobil bilgisi ile çok şey katacağını düşündüğüm ve az önce yazar olduğunu öğrendiğim kankam. *
bulaşık yıkarken düet yaptığım biricik insan.

(bkz: komuşular şikayete gelecek az sonra)
tuvaletten mutfağa geçtiğini öğrendiğimiz çaylak yazar kişidir.
kendi odasında çaldığı müzikleri benim için çaldığını iddia eden şahsiyet. *
bir lakaptır.
300. girdisini kendine girerek tuhaf duygulara vesile olan ve nice hayırlara vesile olacak olan yazardır.

düdüt: tamam bundan sonrakileri sana girerim. *
yeni gelin lafıdır.
tatile alışmamış bünyesi haylazlığı yadırgayan insan. * * *
hayvan gibi pasta yaptırmayarak ve bu pastanın içine girmemek suretiyle bir dansöz edasıyla içinden çıkmayarak gayet normal bir şekilde doğum gününü kutladığım insan. ne gerek vardır aksiyonlara durduk yere. * * *
yaşlanmanın etkisiyle** duygulanan, büyümek istemiyorum* ama kocamann oldum diye sızlanan fakat etrafındaki gerçek dostları, iyi günde de kötü günde de yanında olan insanların** sesi soluğu bütün kasvetini dağıtmakta olan, o kadar mükemmelim ki egoist olamam diyen fevkin üstünde alade olan tuhaf insan.*
'yol bitti komutanım' entrysiyle iğneada hakkında bilgisi olduğunu anladığım,büyük ihtimal hemşerim olan yazar.
sözlerin anlatamadığı müthişlikte "fevkaladenin fevkinde" girdiği her ortam da parlamasıyla ünlü, gıdıklama olayı dolayısı ile korkuyla yaklaştığım ama çok sevdiğim yazar dostumuzdur.

EDiTiMSi: sevgili kocamann arkadaşım daduli3i yi kendine örnek al 10 entry le yazar oldu. otur düşün taşın 98765432345678 entry den sonra yazar oldun yanlış nerde kim de bul.
Kırklareli'li olmasa da orayı seven, kıyıköy, iğneada vs. gidip gelen tekirdağ'lı insan örneği.*
buralara sığamayak kadar kocamann güzellikte bi insan. her zaman bilimsel bi açıklaması vardır ona göre yaklaşın benden söylemesi.ayrıcana da kapiden mis gibi annem yapmış gibi yazarısı.
atmaca misali gözlere sahip yazar şeysi.
benim gibi sessiz, sakin, kendi halinde yavaş şarkılar dinleyen birine; mütemadiyen kıpır kıpır şarkılar kitleyen ve bunları da sevdirebilen enjektör.

oha. yok artık lebraam ceyms diyorum. vince carter sen de kolunu sokup durma çembere hayvan herif!! adam gibi smaç yap.
koca kafalı kuzenlerin kuzenidir.hani denir ya şahsına münasırişte o cinsten.
hagaten özlenendir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar