bugün

üst sınıflarından birinin yardımına ihtiyacım olan güzide okul.
bir sanayi şehri olan güzide izmit'te bulunan 'ehhh' derecesinde üniversitedir.
ana kampüsü umuttepe'de olup diğer küçük kampüsler de ilçelere dağılmıştır.
bir iki saat önce bir grup bdp li olduğu düşünülen öğrenciler tarafından " öcalansız hayatı size dar ederiz" sloganlarıyla eylem yapılan, polislerin hücum ettiği üniversitedir.
ayrıca dün de yök e karşı yapılan eylemde güvenlik görevlileri bir öğrencinin kalbine yumruk atmıştır ve yaralanan öğrenciler vardır.
Diger adi UMUTTEPE YERLESKESI olan universitedir.
ilginç bir üniversite şeklini almaktadır son günlerde yaşanan olaylarla okula girerken üst aramasından tc kontrolune kadar önlem alınmaktadır. Nerdeyse son bir haftadır çevik kuvvetsiz bir gün geçmemektedir. Bi anda ne değiştide böyle oldu çözemedim. Hayır bundan önceki yıllarda böyle değildi. Sanırım birileri böyle olmasını istiyor.
eğitim fakültesi kapısından adım atar atmaz, sizi yoğun ve güzel parfüm kokularının karşıladığı okul. mühendislik fakültesine girdiğinizde ise, daha farklı kokular sizi bekliyor olacaktır..
küçük bir yerleşim yerinden gelen öğrenci için gayet ideal bir üniversitedir.
umuttepe kampüsü kışın insanı zorlasa da normal şartlarda cıvıl cıvıl bir yerdir.
mühendislik ve tef'ten uzak durduğun sürece çok güzel bi kampüstür. candır.
öğrencilerinin kar sebebiyle tatil olsun diye yırtındığı ancak durumun belirsiz olduğu üniversite. izmit merkezdeki tüm okullar tatil olmuş ancak dağın tepesindeki kocaeli üniversitesinden ses seda çıkmamaktadır.
yoğun kar yağışı nedeniyle 09.01.2013 tarihinde eğitim ve öğretime 1 gün ara verilmiştir.
öğrencilerin kürklerinin olduğuna inanan ve okula 4x4 ciple gelen bir rektör hanım efendisi olan üniversitedir.
ders seçimlerinin açılmasıyla, sitesi mantara bağlamış üniversitedir.
öğrenci bilgi sisteminin içeriğini değiştirmiş üniversite.
ne yapmışsınız lan öyle.
ayrıca 1. sınıf olmamdan dolayı ders seçimini iplemeye gerek yok, evet.
berbat bir sitesi olan üniversite. 21. yüzyılda aynı cümle içinde berbat internet sitesi ve üniversite kelimelerini kullanabileceğimiz tek avrupa ülkesi de burasıdır sanırım.
geçen dönemde ders seçimiyle sinirleri bozan bu sene daha da beter olan üniversite. insanı okuduğuna bin pişman eder. ders seçimi ayrı dert, sınav günü hangi derslikte sınava gireceğinin belirlenmesi ayrı dert. yeter ulan.
attack'ınada koü'yim! detected'ınada koü'yim! administratör'ünede koü'yim! işin özü koü'yim senin gibi okula.
son döneme girerken şöyle geriye dönüp bakıyorum da lise yıllarımdan sahip olduğum hatıraların yarısı kadar dahi anılarımın olmadığı, beni körelten, tembelleştiren bir üniversite hayatım olmuş. allah kahretsin beni buraya getiren süreci. gelmeyin kardeşim gelmeyin, yarrak gibi afedersiniz.
http://www.facebook.com/p...57&type=1&theater
belli ki kocaeli üniversitesinde okuyanların sıkıntılarını göstermek için yapmışlar bunu ama arada bilkent'te okuyanları züppe, odtü'de okuyanları ise terörist gibi göstermişler ikisi de türkiye'nin en yüksek puanla öğrenci alan okullarındandır halbuki.
Kampüsüyle özel üniversiteleri aratmayan ama içine girince halüsinasyon gördüğünüzün farkına vardığınız üniversitedir. istanbula yakın olması sebebiyle istanbulluların ve her yerde olduğu gibi Lazların mesken tuttuğu devlet üniversitesidir.
SBKY'de Komünist Manifesto kitabı okuttuğu gerekçesiyle öğretim görevlisi Seydi Çelik hakkında soruşturma açılmıs üniversite. Yarın karara itiraz edecekmiş. 05.03.2013 tarihinde de öğrenciler üniversite içersinde eylem yapacaklar.
2013 Bahar şenliklerinin ilk iki günü için gelecek sanatçılar ayarlanmıştır.
21 Mayıs Pazartesi Feridun Düzağaç.
22 Mayıs Salı Hayko Cepkin
ekmek çıkar. allah sirkülasyonunu daim etsin.
mezun oldugum fakat gram sevmedigim univrsite. olanaklari cok boktan gitmeye degmez dusun ki sutcu imam unide erasmus vardi bizde yoktu.

gotumuzle guluyoruz efendim