bugün

kocaeli'nin en kaliteli lisesi. 1991-1992 eğitim ve öğretim yılında açılmıştır. mezunları olan öğrenciler, ağırlıklı olaral Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, iTÜ ve Yıldız Teknik Üniversitesi olmak üzere yüksek öğrenimlerini tamamlamak amacıyla üniversiteye girmişlerdir.
memketemin lisesi.
kocaeli'nin en iyi okulu. sitesi de şöyle;
http://www.kkfl.k12.tr/
koordinatlarını da veriyim tam olsun:
+40° 47' 5.68", +29° 58' 51.11"
adım attığımızda buraya küçük birer çocuktuk, elinden tutulmayı bekleyen.. yanlışlara boğulduk tutunacak el ararken, birikmeye başladı anılar, biriktikçe yıkılmaya. öyle bir yerdi ki körfez kendisine ait olmayanı hissediyordu. hissettikçe değiştiriyordu, kendisine benzetiyordu. yine de affettirip, gülümseyerek hatırlatıyordu kendini yıllar sonra da. yıllar sonra elinden tutulmayı bekleyen çocuktu körfez.
vip öğrencilerine 7/24 açık yemekhanesi vardır. *
1996'da aynı binayı paylaştığımız lise idi. şuan o binada benim okulum da fen lisesi de yoktur.
fem dersanesinde yetiştirilen militanlarla doldurulup emredildiği üzere devletin tüm kurumlarına sızdırılan bir nesili yakın zamanda mezun etmiş okul.
Bir zamanlar kocaelinin en iyi okuluydu. Şimdilerde nasıldır bilmiyorum. Nefret ettiğim hırs küpü öğrencilere sahiptir.