dötün her yerde kollanması gerektiğine dalalettir. bugün fare ,yarın yılan nemelazım.
klozetin altındaki tahliye borusu "s" şeklinde olup içi devamlı su dolu olduğundan, oradan geçmesi çok zor olan faredir.
gözün tuvaletten çıkane kadar deliğe kilitlenmesine ve titrek, tedirgin bir ceylan gibi sıçmamıza sebep olur. karabasanlıktır.
tuvaleti kullanmadığınız zamanlarda içi çimento ile doldurulmuş yoğurt kovası deliğe konulur konulmasına da yapma esnasında ya çıkarsa diye korkudan altına yapmaya sebebiyet verebilecek durumdur.
ÇOCUKLUK KABUSUDUR.
arada bir aklıma gelir ya kıçımı kemirirse diye düşünür içim rahat etmeyince kalkar bir bakar ve bir öbek boku orada görünce buradan fare mi geçermiş amuğakoyum diyip devam ederim.
(bkz: pasamed)
adamı paranoyak eden faredir. pratik çözümlerin insanı olarak alaturka tuvalet deliğindeki beyaz cisimi * keşfederek bunun ilk çözümü bulundu lakin aynı olasılık klozette de var peki buna ne yapılır? öncelikle klozete oturmadan suya çok fazla değil birkaç parça tuvalet kağıdı suyun üstünü örtecek biçimde atılır eğer ki fare gelecek olursa tuvalet kağıdı farenin boynuna dolanacaktır en iyi ihtimalle namahreminizi göremeyecek ve herhangi bi' hamlede bulunmayacak geldiği yere dönecektir. ayrıca bu yöntem poponuza o iğrendiğimiz suyun sıçramasını da önlemesi sebebiyle fonksiyoneldir.
bırak yaşamayı şurada verilen linkleri bile açacak cesaretim yok. hatta düşünmesi bile ürkütüyor adamı. bu ne iğrenç bir durumdur. allah muhafaza başıma gelmez inşallah yoksa bu genç kalpten gider haberiniz olsun.
"yahu çıksa ne olacak" demelidir insan.
hoş fare götümüze girecek değil ya, götümüze kör tapa mı takalım?
klozetin içine fare kapanı kurulmalıdır. fare sizin kıçınızı ısırmak için hamle yaptığında kapan da onu ısıracaktır. ancak kapan tutukluk yapar da kıça fare yapışırsa diye düşünülmeli, klozet yakınlarında bir odun bulundurulmalı ve böyle bir durumda fare kafasına vurularak etkisiz hale getirilmelidir. eğer ben bunları yapamam, fareden de korkarım, hatta bu yüzden klozete oturmak benim için bir kabustur diyorsanız. yeni icat edeceğim özel hela aparatından edininiz. bu özel hela sisteminde bulunan klapeler sıçma sürecinde farenin kıçınıza girmesini engeller. işiniz bitip sifonu çektiğinizde ilk klape açılır, alttaki hazne dolmak üzereyken pıt diye kapanır. bu sırada ikinci klape açılarak artıkları kanalizasyona gönerir. fare de bu yolu aşmasını tüm denemelerine rağmen başaramaz. kıçınız ısırıksız, aklınız ferah, rahat rahat sıçınız.
anlamayanlar için özel anlatımlı resmimiz için tıklayınız. http://i1003.hizliresim.com/2010/3/7/1134.bmp
yahu bir insanda çözüm yazsın. an itibariyle banyomda nereden geldiği belli olmayan minik bir fare var. güzelim makinemin arkasında ikamet ediyor. hayır öldürmekte istemiyorum. pet şişeden kapan kurdum lakin başarısız bir deneme oldu girip bazlamayı yeyip çıkmış, uykusuzlukla delirme arasında gidip geliyorum.
Her tuvalete girdiğimde istemsiz korktuğum durum.
daha önce hiç aklıma gelmemişti. şimdi sayenizde tuvaletten entry girmeyeceğim mutlu musunuz? ben çıkıyorum ya.
olası fare, gelesi fareden yeğdir.
k*rttür o bence yani başka i ihtimali var mı hiç bilmiyorum.
4. sınıfta biyoloji dersinden sonra korkmayı bıraktığım olaydır.
Aksiyon arayan faredir.zira Zamanı tutturamazsa büyük bir yükün altında can vermesi muhtemeldir.
--spoiler--
Ağzına sıçarım onun.
--spoiler--
Galiba kendileri dinlenme tesisleri.
Aşağıya doğru sarkmış testisleri bir anda ısırabilir.
Dikkatli olmak ve klozet deliğinden gelen seslere kulak vermek gerekir.
Klozete oturmadan önce sifonu çekmeme neden olan hayali faredir. Çocukken evimizi farelerin basması ile beraber bende uzun bir dönem travmatik bir etki bırakmıştı. Lisenin ortalarına kadar genelde rüyamda farelerin evimizi istila ettiğini görürdüm. ilkokulda sürekli bilgisayar ve fareler çizer dururdum (çocukların çizdikleri şeylere dikkat etmek gerek. Size anlatamadıkları, dillendirmedikleri istek ve korkularını kağıda aktarabilirler. Ben de fare korkumu bu şekilde aktarıyormuşum ki hocamız da toplantıda aileme genelde fareler çizdiğimden bahsetmiş) Dediğim gibi sifonu çektim mi gideceğini farz ettiğim faredir, evet.