bugün

Yaz kızım. 25 torba çimento, iki kamyon kum............
20 cm penisim var bu yalanların en büyüğüdür efenim.
senin üstüne gül koklamam. maşallah gül tarlası kokladı.
arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla "sen farklısın" en büyük yalanlarıdır. çünkü geneli farklı değil, neden? çünkü erkeğin de geneli farklı değil. *

got it?
'Benim için ne kadar değerli olduğunun farkında değilsin' yani diyor ki gözün açılmasın, sorgulama beni, salak salak dur bi kenarda.
seni uzmek isteyecegim en son sey.
sana güveniyorum dışardakılere güvenmıyorum.
Sen farklısın.
yoksa bana güvenmiyor musun?
Arkadaşım tabiki saçmalama.
Yoo tabiki kıskanmadım.
Eskiden : evlenicez ne de olsa.

Şimdi : şimdi? Yalan söylemiyorlar direk fikbidim ilir misin? Diyorlar. Bre hayvanlar.
5 dakka sonra ordayım en meşhur olanıdır.
http://www.uludagsozluk.com/e/25295058/

en buyuk yalani anlatmiş, bizim salak napar, durur mu, inanir hemen.

bazi insanlar icin gercekten farkli olabilmeye bile inanamiyorlar sayelerinde.
benim kadınlara ( hemen hemen hepsine ) en fazla söylediğim yalan sen çok farklısındır.
tabi kadın hemen meraklanır ve nasıl yani? nerem, neyim farklı türünden sorular gelir.
ben de ballandıra ballandıra onun sahip olmadığı ama duymak istediği iltifatları arka arkasına sıralarım.
bu konuda tecrübeli olduğum için iltifatlarım sekteye uğramaz. konuşmanın sonunda kız kuvvetle ihtimal bana sarılmış haldedir.
devamı mı tabi ki mutlu son.
ilk kez oluyor.
söz sadece sarılıp uyuyacağız.
erkek adam yalan söylemez.
Erkeklerin hayati yalan olmus.

Deveye sormuslar "neden egrisin diye?"
"Nerem dogru ki" demis.
Sadece seninle konuşuyorum.
Seni öyle seviyorum ki başkalarına bakamıyorum.Büyülendim resmen.Sen farklısın.Şimdiye kadar neredeydin?
Aşırı güzel bir kadın söz konusu olduğunda da başta salyalarını akıtıp sonra toparlamak ve sizi kırmamak adına sen de benim güzelimsin denir.beyler söz konusu olan yalan çok gurur kırıcı, karşınızda salak yok neyin ne olduğunu biliyoruz.bunu yapacağınıza en başta ilaheleştirdiğiniz kadınlardan bahsetmeyin olsun bitsin.
tabi ki de seni seviyorum aşkım.
Bana güven sana deliler gibi aşığım seni her şeyden korumak istiyorum. Seni o kadar seviyorum ki elindeki her şeyi alıp günün sonunda omzumda ağlamanı ve bana dönmeni istiyorum...
( erkek burada kızın canını okumuş işi bitene kadar kızın yanında kalmasını istemekte... )
çok yakışmış.
göründüğü gibi değil açıklayabilirim.
yeni uyandım. halbuki 24 saattir ayaktadır. yeni uyandım diyorsa yalandır. inanmayın kizlar. bu kıyağımı da unutmayın.
''çok şanslıyım.''