bugün

(bkz: ülkücülere laf atıyorum rahatlıyorum)
edit: yapmayın gençler, böyle çocuksu laflar, şöyle ülkücü, böyle ülkücü tanımları, olmuyor. ülkücülüğü beğenmezsiniz, eleştirin, adam gibi eleştirin ama, buraları çocuk parkına çevirmeyin. hem geç oldu, için sütünüzü yatın, anneniz kızar sonra.
ulkusu yukselmek ve ileri gitmektir rivayetlere göre.
kızla ilk buluştuğunda * onu yatağa atacağını sanan, gece gece prezervatif arama derdine düşmüş, lise çağındaki çocukların, ebeveynlerinden türlü empozelerle ve şırıngalarla, zorla öğrendikleri sanılarından biridir bu.

kendi akranları, gülüp eğlenip, gezip tozup hayatın keyfini çıkarırken, bu türdeki çocukların asosyallikleri, onları ezberi güçlü siyasi konusuzluklara sürüklemiştir maalesef.

maalesef.
bir ülkücü ile buluşacak kız en fazla ''türbanlı'' bir asena olacağından çok fazla sorun yaratmayacak hadisedir.

şunu da eklemeden yapamayacağım, kafa tokuşturmak bir eski türk, orta asya adeti falan değil ülkücülerin uydurduğu bir semboldür.
(bkz: ötüken yolu yokuştur kafaları tokuştur)
bakalım tokalaşma tarzıma kafayı obsesif bir şekilde takıp,ilerleyen zamanlarda dayak yemeye aday bir Milliyetçilik düşmanı mıdır diye kızı tanımlamaya çalışan ülkücüdür.

Olur böyle denemeler arada O kadar fazla Türklük düşmanı varsa çevrede.
biraz sonraki başlıkların habercisi olan başlık.

'kız ile ilk buluşmada zafer işareti yapan komunist'
'komunist kız vs ülkücü erkek'
'ülkücü kız vs komunist erkek'
'ülkücü komunist erkek vs yobaz kız'
'yobaz erkek vs komunist ülkücü kız'
'sağcı kız vs solcu erkek'
'solcu kız vs sağcı erkek'
yeşil parkayla dünyayı kurtaran adamlığa soyunanların birbirlerini gıdıklama çabasıdır.
hatun kişiye merhaba reis demesi muhtemeldir.hatuna bekaret kontrulune de goturebılır.
can dostum faşist hüseyin in kız arkadaşıyla halen arada bir kafa tokuşturması...
kiz ile tokusmak istedigi mesajini vermek niyetinde olabilir.

edit: tamam lan olmaya da bilir.