bugün

genelde erkek tarafından yazılarının bir bir kontrol edilmesine sebep olacak olgudur. artık erkek reel hayatta değil, sanal dünyada sevgilisine müdahale etmeye başlar, bir bir yazdıklarıyla sorgular kız arkadaşını.
(bkz: sevgilisi için sözlüğe üye olan yazar)
(bkz: erkek arkadaşın sözlükte yazar olması)
nick altı yazıları yazarken iki kere düşünmenizi, yazdığınız şarkı başlıklarına dikkat etmenizi gerektiren durum ve olgudur.
yeri geldiginde cok tatli, anlamli; yeri geldiginde de kabus gibi olan durumdur.
kahrolsun sansürcü zihniyet naraları atması muhtemel yazar. otokontrolün gaitası çıkarılır.
nickini bilmedikten sonra sorun olmayacak hadisedir.
hele birde açacağı başlıklar için size fikrinizi soruyorsa tadından yinmez.
söz konusu kız arkadaş, bir kızın arkadaşıysa, bol dedikodu malzemesi çıkabilecek eğlenceli durum.
entryleri yazarken dikkat etmek gerekir boyle bir durumda yoksa kiz arkadasla aranin acilmasina yol acabillir.
(bkz: ablanın sözlük yazarı olması)
kırmızı başlıklı kız için kabus olabilecek bir durumdur oysa ki.

- ahmet * ben sozluge kaydoldum.
+nasıl yani nalan *
-beraber güzel entryler gireriz ne güzel. ama senin kullanıcı adın ne ki?
+boşver boşver. samimi takılmayalım,karizmam var benim orda * *
yanlı$ açılmı$ ba$lık.
doğrusu; (bkz: kız arkada$ın sözlükte yazar olması)
girdiği bütün entryleri tek tek incelemenize sebep olan hadise, eğer aranız kötüyse işi abartıp bir nevi ajan olabilirsiniz.
ARADA atışmalar yaşanabilmektedir :

- hayatım bu ne demek şimdi
- şeyyy hayatım işte orda ben kem küm
- demek harika fizikli kadın haaa
- ya ama
- tamam tamam sus görüşücez seninle
- olur canım (bkz: yusuf yusuf) *
yazarın bütün entrylerinin dikkatle takip edildiğini bu yüzden entry girerken 2 kere düşünmesi gerektiğini akla getiren olay. özellikle nick altı entryler sürekli takip altındadır.
fazla önemli olmayacak bir durum, sonuçta kız tarafının da erkek arkadaşı sözlükte yazar...
misal;
başlık: sevgililer günü

entry:
kız arkadaşı varken: insanın yaşayabilceği en güzel günlerden biri. sevgilinizle birlikte, mutlu günlerin zirvesinde olacağınız günlerden sadece biri. çünkü, sevgilinizle her daim mutluluğun zirvesindesinizdir.

ayrıldıktan sonra: masraflı ve ekstrenin kabardığı gün. bütün kızlar gibi, sizinde kız arkadaşınız, gereksiz ve hiçbir işe yaramayacak hediye almıştır size.
eski sevgili fenomenine birşey yazamamak, yasaklı başlıklarınızın olması.
ve bu entrynin bile başa kakılacak olması durumu.
kız arkadaşa ayar veren yazara sık sık ayar verilir.
pür dikkat yazmayı gerektirecek durumdur, kişi öncelikle bilgi içeren entry ler girmeye adar kendisini. *
her yigidin harci olamayacak durum. (bkz: cekenler bilir) *
feci şekilde artı oy verme sebebidir. sevgilinin entrilerine okumadan artı oy basılır.
erkek yazarın yazılarına sansür uygulamasına neden olur. istediği şeyleri tam söyleyemez güzel bi entry gelse aklına kız okur diye girmeyebilir. cinsel içerikli entry girmez oğlan olan.
sevgilisinden saklayacağı bir şey olmayan için sakıncalı da olmayan, aksine eğlenceli olan durumdur.