bugün

kitap okuduğunu göstermek için elinden geleni yapar.
kitabı bacaklarının üzerine koyup fotoğraf çeken kızdır. kitabı mı göstermek istiyordur bacaklarını mı emin değilim.
bu tür insanlar '' en yakındaki kitabın 122. sayfası gibi '' ana okuluna hitap eden enrtyler girerler, sözlükte sayıları çoktur .
arada bir kitabı kapatıp hangi kitabı okuduğunu göstermek ister.

kahraman tazeoğlu okumanın önemli bir şey olduğunu sanmaktadır.
kitabın fotoğrafını çekip instagram a koyar. yediği yemeklerden sonra okuduğu kitabı da görmemizi ister.
Aslında okumayan insandır.
yoksa bu kadar zıttını yapamazdı, olsa olsa bakıyordur.
Yolda, durakta, otobüste kitap açık bir şekilde elinde olup kitaptan başka her şeyle ilgilenen kişidir.
okusa daha rahat edecektir.
sıkıntı ve stres onları mahveder.
işyeri servisinde 6 aydır aynı kitabı okuyan personel şefidir. ulan ben bi kitabı en fazla 15 günde bitiriyorum.

200 sayfa kitabı 6 ayda bitiremedi kadın. sorun bende mi onda mı bilemedim.
sahilde yanına kitap koyarak yatarlar.
Otobüs metroda görülebilir.
durduğu her yerde kitaptan rastgele bir sayfayı açıp okumuş gibi yapan insandır.
böylelerini önsözün içine gömüp kimsenin haberi olmadan öldüreceksin.
ergendir,
liselidir,
liseli olmasa bile ruhu liseli kalmıştır,
am peşindedir,
hayatı karşı cinse endekslidir,
kara cahildir,
megalomandır,
iyileşecektir.
Toplasan yılda 3 kitap okuduğu için kitap okuyunca ondan sözler paylaşan, kahve ve kitap keyfi şeklinde tweetler atan bununla yetinmeyip kitabın fotoğrafını instagramda paylaşan genelde cinsiyeti kız olan insan.
Yolda yürürken kitabı çantasına koymayıpta elinde taşıyan insan. He sanki her saniyeni dolu geçiren birisinde o yüzden her boş kaldığında o kitabı okuman lazım.
bu götoşlar yüzünden evden başka bi yerde kitap okuyamaz olduk.