bugün

Yakın bir zamanda whyyouwannatriponme isimli yazar bana harika bir kitap göndermişti. "Göğü Delen Adam isimli. Sonra ben de o kitabın aynısından alıp Hacettepe üniversitesi'nde yüksek lisans yapan bir arkadaşıma hediye ettim. Benim gibi hediyeleşmeyi seven varsa talibim. Özellikle de kitap konusunda. Harika olur.
Adresinle birlikte kargo parası da gönder delikanlı.

istanbul içi iki semt arası kargo 5 lira. Çok pahalılanmış çoook.
Ankaraya döner dönmez yapmak isteyeceğim şeydir. Sevdiğiniz tür hakkında yesillendirin yeter.
harikulade bir etkinlik olur.
ptt de gönderinizi kitap olarak belirtirseniz daha ucuza gidiyor diye biliyorum. bu olaya giren arkadaşların bilgisi olsun.
kesinlikle benimdir. yeraltı edebiyatına dair her şeyi okurum ama başka şeyler gönderen olursa da almamazlık etmem.
Sayın kadın yazarların birtakım konularda tedirgin olduklarını gördüm. Sadece isim soy isim verirseniz ptt ile istediğiniz yani size yakın olan şubeye gönderilmesini isteyebilirsiniz. Böylece adres vermek zorunda kalmazsınız. *

Not:Benim kafamda şöyle şeyler var. Ben hiç Oğuz Atay okumadım. Elinde olup paylaşmak isteyen varsa talibim. Saatleri Ayarlama Enstitüsü olabilir. Hakan Günday da okumadım mesela.
Gördüğüm en güzel başlık sanırım, ben çok güzel talip olurum.
Benim elimde güzel kitaplar var hediye etmek isterim sizden de güzel kitaplar almak isterim kısacası bende talibim.
"talip olan yazar" kısmına dahil olduğum yazar güruhudur.

elimdeki kitaplarla değiş tokuş yapabiliriz.

sonra siz okuyunca benim kitaplarımı geri verirsiniz,

ben de sizinkileri vermem.
Boş zamanlar geçirdiğim son günlere bakılınca benimde yararlanmak istediğimdir.
cok mukemmel bir okur değilim ama, kitap değişebilecegim dogrudur.
Genelde kitap seçemeyen biri olarak talip olunan durumdur. E biraz da tek başıma yaşadığımdan nakit ayıramamaktan kaynaklı.
Vize final arasinda ki 4 haftayi degerlendirmek icin guzel bir yontemdir.
hukuk ile ilgili yararlı olabileceğini düşündüğünüz kitaplara talibim, hem hayır duamı alırsınız hem de dava falan olursa bakarız yani.
elimde binlerce kitaplık pdf kitaplığı var. hepsini okumaya ömrüm yetmez.