bugün

alm. sinema , film
sevimli almanca sözlük,
sinema manasındadır. *
Çok çok eskilerden, bir rus hard rock grubunun adı. Hala daha favoridirler Rusya'da.
viktor tsoy'un muzik grubu.
arabasında geçirdiği kaza sebebiyle vefat eden viktor tsoyun kurduğu inanılmaz bir müzik grubu.
Bu rock grubu gerçek anlamda protest müzik yapıyordu.

çok meşhur şarkılarından bir kaçını sıralayacak olursak.

zvezda * yıldız.
skoro koncitsya leto * kısa zamanda yaz bitiyor.
pechal * hüzün.
jedi'ye yedi diyengillerin tüm dünyada enternasyonel olan bi kelimeyi kendi dillerine çevirmelerinin vahim sonucu.. esas ben sana kino lan!
john steinbeck' in meşhur romanı *inci' nin ana kahramanı.
rusların ünlü müzik grubu. bizdeki mfö ile hemen hemen eşdeğerdir.
Gelmis gecmis en "tamam" grup budur. Kelimenin tam anlamiyla her yonden "iste budur" dedirtir adama. Ses tonu bu kadar mi yerinde olur, bir grubun tum sarkilari bu kadar mi her modda dinlenesidir yani. Hele blood type diye bi' sarki yapmis adamlar, nasil guzel belli degil. Entry girerken bile kendimi kaybettim sozluk.

En guzel kismida sanirim piyasa olmamasi, coluk cocugun tisortlerini giymemesi. Yinede gunluk konusmada grubu bilen biriyle tanisinca opup basima koyuyorum.
lehçe sinema.
kino garden, beyoğlu asmalı mescidte bir kafedir..

çok önceleri güzeldi.. şimdi beğenmediğim için uğramıyorum..

bağcılar mekanına çevirdiler mekanı eşşolueşekler..
Rusça film, sinema.
Alamanca ve Azerbaycancada sinema anlamında kullanılan bir sözcük.
hissetmek fiilini doyasıya yaşatan müzik grubu.
tek kelimesini dahi anlamıyorum şarkılarında ama nasıl hissetmem gerekiyorsa öyle hissettiriyorlar.onları benim açımdan çok daha özel bi yere koyabiliyorum böylece.

(bkz: viktor tsoy)

kendi dünyamda en iyi 3 müzisyenden biri.
kino - gruppa Krovi dinlemeli anlamalıyız . klip , biraz dikkat edilirse ruslara karşı savaşan penşir aslanı şah mesut'un görüntülerinden oluşur.
almanca sinema. artikeli das.
Кино - Перемен!

https://www.youtube.com/watch?v=Cl5IxrZB-9Q

Мы ждем перемен !!!!!!!!!!
almanca sinema demektir.