ne diye çıkarsın ki oralara zahmetine değmez neylerine güvenip çıkıyolar anlamıyorum, hele bazen olur ki lan ancak bu kadar mal olur dedirten karakterler gelir,kızarsın ama az bilgili entel bir şahsiyet gelse bilmem kimin kaalu beladan kalma sözünü sorarlar, amaç ne...
Bu aksam izlerken "bu kadar salagi nerden buluyorlar" diye sorasim gelen yarisma programi.
şuan yarışan malın kız arkadaşını tanıtırken "müzikolog" diye tanıtması ve telefon jokerinde bu kıza sorduğu "soldier of fortune şarkısını seslendiren kimdir sorusuna the eagles " cevabını vermesine şahit oldu bu gözler. beyin de bedavaydı halbuki.
şu an lori isminde diyarbakırlı bir kızın müsabıkı olduğu yarışma.
-nerden katılıyorsunuz
+ödtü'den.
-yarışmaya kiminle geldiniz
+arkadaşlarımla, onlar da ödtü'den.

sonuç: ilk soruda elendi.

edit. ödtü değil tabi, odtü.
meracılığın, çiftçilik olduğunu söyleyen yarışmacıyı
gostermistir bize.

doğrusu:demircilik olmalı dır.

şaka la şaka hayvancılık.
Ünilileri rezil etmeye odaklı yarışma.
eski güzelleğini kaybeden program.
Geçenlerde izliyordum, birşey fark ettim. bunlar soruları baya zorlaştırmışlar ya. önceden herkes gözü kapalı 15 bin barajını aşarken şimdi bir bölümde neredeyse hiç kimse barajı aşamıyor.
an itibariyle 22 yaşında bir türkçe öğretmeninin yarıştığı program.
imrendim.
devamlı ve beğenerek takip ettiğim program.
şimdi de inanılmaz derecede sempatik bir hanımefendinin yarıştığı program.
allah sahibine bağışlasındır, tam sevmelik.
Kısaca herkesin. Halk dilinde kim milyoner dedigi an itibari ile yayında olan yarışma programı. Bilgiye dayalı.
Ben şeklinde cevap verilebilir.
Şu an yarışan kişiye resmen aşık olunabilir. Sesii gülüşüü nasıl tatlı ya.
hakikaten salakların katıldığı yarışma ya aşırı heyecanlı oluyolar ya da cahil cesareti, malın birine şu soruldu: öne doğru eğilerek selam verme hangi ülkeye aittir. Şıklar Japonya, fransa, italya ve yine bir avrupa ülkesiydi herif bu soru için joker kullandı ya.
kim misyoner olmak ister diye okuduğum cümle. durum vahim.
Ben ben ben ! (Olamadi).
Seyirci yaniltti.
iyi ki yanıltmış.*
Sıradaki yarışmacıyı tanıyoruz.
Maşallah be.
Eyvallah ben almayım.
neden her yarışmacının bilkent, sabancı, bahçeşehir vs mezunu olduğunu anlayamadığım yarışma. bilmiyorum benim denk geldiklerim mi hep öyle ama her izlediğimde bu durum aşırı derecede sinirimi bozuyor. hayır neden yani, bunun cevabını bilen varsa beri gelsin.
başvurduğum ama geri dönüt almadığım, beklentiyi düşük tut mutlu ol hesabı onbeş bini garantilediğim ama almanın nasip olmadığı bir bilgi yarışmasıdır.
gerizekalı turnusolu olan program. arada denk geliyorum böyle.. normalde tv izlemeyen biri olarak. neyse erkek ya da bayan çıkıyor. velhasıl kelam. sayıyorlar işte ne yaptıklarını. yok şu üniversite'de şu bölümü okuyorum bitirince master yapcam vs..

yok şu şirkette üst düzey yöneticiyim, arkadaşlar ısrar etti. kendini dene dedi .. gibi laflar.. yani diyor ki bakmayın buraya geldiğime ben yöneticiyim amına koyayım.. maksat kendimi denemek hee paranızda gözüm yok imajı veriyor. her neyse..

karşılarına bir soru çıkıyor misal;

namık kemalin bacaklarının arasında ki kıllı şey nedir?

a- at
b- tahta
c- masa
d- yarrrak

bu soru karşısında 40 gereksiz laftan sonra at cevabını veriyor ve eleniyor..

kenan ışık abimiz de ne kadar gerizekalı olduğunu vugulamak için alttan odunu veriyor ama acıtmıyor..

tabi içinden fırtınalar kopuyor kenan abimizin.. yarrrağı bilemediniz !! yarrak ulan yarrak diye!! ..
artık eskisi kadar ilgi çekici değil. sorular çok saçmalaştır.