bugün

liseli kızların yeni bunalım şarkısı. şarkı hakikaten güzel çok duygulu söylemiş emre efendi. ama bunlar böyle şarkıları dillerine dolayıp piç ediyorlar ya ona uyuz oluyorum ben. inşallah bu güzel şarkı da o akıbete uğramaz.
(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=2K-Npw7tZX0) linkten klibinin izlenilebildiği güzel parça.
"başına yastık basıp hıçkıran" bir adamın şarkısı. sonra aynı adam yastık altından bir yerlerden "alem eğilsin önünde ben eğilmem" diye gürlüyor. "ezdirmem kendimi sana!"

ezilmek nedir, daha iyi anlatılamazdı herhalde. hıçkırarak dinliyorum.
aldatan sevgiliden sonra dinlendiğinde etkisinin daha da artacağına inandığım manyak ötesi emre aydın şarkısı.. * *
(#1006836) sana dokunanlar bilemezdi aslında eski bir yarayı kanattıklarını..
dokunma..mabedime dokunma..alime dokunma..

(bkz: elif eylül)
(bkz: ali candan)
--spoiler--
Yaptım çünkü aşık oldum deme , konuşma
Ona öyle demezler buralarda
Alem inansa sözüne ben inanmam
--spoiler--

sözleri ile tüm geri dönüş kapılarını yüzümüze çarpan şarkıdır. oysa gerçekten aşık olmuşuzdur...
Emre Aydın'ın başarılı bir çalışması, ayrıca Hülya Avşar'dan canlı olarak dinlediğin de şarkının gerçekten üzücü bir hal aldığı durum.
Emre Aydın bir röportajında bu şarkının Git şarkısının devamı olduğunu söylemiştir. Dinledikçe dinlenilesi şarkıdır. insanın içini burkar her defasında.
(bkz: Adam olmaz dedin senden)
(bkz: Onlar gibi değilim ben adam olmadı hala benden)
aldatıldığını öğrenen , sevgilisinden ayrılmış depresyondaki ağlamaklı insancıkların dinleyerek kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan güzel bir emre aydın şarkısı.
x olmassa ceker gideriz diyen zihniyetin arkasindan soylenecek sarkidir.
(bkz: akp tek basina iktidar olamazsa ceker gideriz)
emreaydin.org forumlarından albümün en iyisi seçilen şarkı. oldukça sert ve etkileyici sözlere sahiptir. diğer emre aydın şarkılarından farkı biraz daha farlı ve içten bir yorumla söylenmiştir. sözleri oldukça pop soundu ise modern rocka yakındır.
güzel bir remixi olan parçadır aynı zamanda.

http://www.youtube.com/watch?v=ILbWaznvO6U
insanı, bam telinden vuran şarkı. doğrudur. kim dokunduysa, ona gitmelidir. hem de hemen. derhal ! * *
(bkz: kim dokunduysa sana ona git)
Emre Aydın ın o güzel yorumundan sonra Hülya Avşar ın berbat bi şkilde söylediği en güzel şarkılardan biri.
emre aydın'ın albümü ilk çıktığı zaman sevdiğimiz ancak klip çekildikten sonra piyasa olan güzel şarkısı...
aslında "gitme, kal" demektir... "benden sonra ne yaptıysan hepsine razıyım, yeter ki tekrardan elimi tutup, gözlerimin içine bak" demektir...
hülya avsar'in sayesinde igrendigim güzel emre aydin sarkisi.*
akabinde "ben böyle aşkın ızdırabını.." diye serzenişlere getiren şarkı.
ne güzel bir şarkıdır o. emre aydın gibi paçoz bir adamdan böyle ayar şarkı çıksın olacak iş değil ama oluyor işte azizim. alkışlıyorum emre yi.
ikinci el kullanmam sitemkarlığı hat safada olan bir şarkı.
emre aydın' ın güzel bir melankolik parçasıdır. şarkının adından dolayı dinlememiş olanları dalga geçmesi muhtemeldir fakat bu şarkıyı dinlemeyen yoktur.
(bkz: iphone)
kim dokunduysa sana ona git. ama dünya turu atmandan korkuyorum.