bugün

metabolizmanızı hızlandırmanın yollarını arayın. Vücut tutmak yerine yakmak zorunda kalsın. Hareketli yaşayın. Hiçbir şey yapamıyorsanız yürüyün. Bol bol yürüyün.
her şeyden ama her şeyden (en yağlı şeylerden bile) tamamen kısmadan az az yemek, her şeyi çok az yemek.
bir zamanlar ben de şişkoydum mesajının saklı olduğu tavsiyelerdir. evet.
kilo vericem derken bulimia ya da anoreksia olmayın.
dana gibi löp löp yutmayın. kaseyi düzenli olarak kaldırıp 1 saat gezdirin onu biraz.
en kral tavsiye oruç tutmaktır başka alternatifi yoktur denenmiş test edilmiştir efenim 1 ayda 6 kilo verdim tabi bazı vücutlarda kilo aldırabilmektedire.

(bkz: oruç tutmak)
hiç bir şey yememek çözüm değil. yemezseniz vücut kendini korumak için savunmaya başlar ve yağ depolar. az ve sık. karbonhidrat az, protein çok ağırlıklı beslenin.
Beynin " adenozintrifosfat" tüketimini hızlandırmaktır. Böylece sadece kilo değil; saçma entryler ve başlıklar, cümle sonlarına noktadan sonra konulan " evet" ler, yozluklar, yobazlıklar, zırtapozluklar tamamen ortadan kalkar. Çöp kutusunu boşaltmak gibi birşeydir.
liposakşın yaptırın kökten çözüm.
120 kg iken (3 hafta önce) gittiğim dietisyenin önerileri aynen alttadır.
1-beyaz ekmek yemeyin
2- günde 10 dilim ekmekten fazla tahıl tüketmeyin ( 1 kase çorba - 3 yemek kaşığı makarna - 3 yemek kaşığı pilav - 1 tabak yemek her biri 1 er dilim ekmektir.)
3- asla midenizi tam doldurmayın
4- asla öğün atlamayın
5- mevcut öğünler arasında 2-2,5 saatte meyve salata gibi şeyler ile açlığı bastırın.
6- spor yapın

tavsiyeler işe yaradı 3 haftada 4 kilo vermiş bulunmaktayım azimliyim 100 kg altına düşeceğim.
yemek yemeyin, gofret yiyin.
Durmadan aşık olup ayrılın.
kilo verin.
Ye ye ye sonra zayıflamak istiyorum.yedikten sonra spor yapsaydın olurmuydu?
az yiyin.
bazı entrylere cevap hakkım doğdu bu durumda

şişman kişi şişmanlığını ilk başta kabul etmez, sonra bir kabullenme durumu başlar şirin göründüğünü flan sanır, aslında bi miktar şirinlik durumu vardır. ancak bu tipler genelde yemekten zevk almazlar yemek onlar için bir hastalıktır elleri boş kaldığında illa bişeyler atıştırmaları gerekir. ilerleyen aşamalarda bele giren ağrılardan dolayı kişi zaman zaman gene kilomu alıyom ne diyip öğle yemeklerini kesmeye geciktirmeye başlar ama ipi hiç bir zaman sıkı tutamaz ne zaman sevdiği tatlı veya bol yağlı (iskender gibi) bir yicek görsen o ipin ucu illaki kaçar. zaten bu arkadaşlara öldürseniz spor yaptıramazsınız taki bir gün doktor şeker hastası veya yüksek kollestrolu olduğunu söyleyip bir diet programı verene kadar.
manisa kırkağaçda 90 gün tam pansiyon kalın. dışarı çıktığınızda kendinizi tanıyamayacaksınız.
en başta elbette spor yapmak. bu günlük 45 dakika yürüyüş olabilir, 30 dakika hafif tempo veya 20 dakika hızlı tempo koşu olabilir. sabah kahvaltılarını sağlam yapın. korkmayın, gün içinde bu enerjiyi harcarsınız. öğlen yemeğini ise daha az ekmekle tüketmeye çalışın. asıl mesele akşam yemekleridir. akşam yemeklerinde tabağınıza oldukça az yemek koyun. bolca su için. haşlanmış tavuk veya balık ile salatayı bolca yiyin. ne kadar kısa zamanda kilo verdiğinize siz de şaşıracaksınız.
Yemeği azaltıp hareketi arttıracaksın. Spor yapıyorum diye pastalar götürmeler ya da ben az yiyorum zaten deyip televizyonun önünde yan gelip yatmalar olmayacak.
dört altın kuralı uygulayın;

- tatlıyı kesin,

- ekmeği kesin,

- egzersiz yapın,

- porsiyonları azaltın.
sozlugun basinda oturmayip spor yapmakta fayda vardir.
Akşam altıdan sonra bir şey yemeyin çok acıkırsanız bir tane elma iştahınızı yatıştırabilir.
eğer bellirli sağlık problemleri nedeniyle kilo verememe gibi sorunlarınız yoksa, gereksiz abur cubura bulaşmayın, sağlıklı beslenin ve spora verin kendinizi. kesinlikle en etkili yollardan biri budur.
karşılıksız aşık olun.
yazın kalın, kışın ince giyinin.

böylece spor yapıp ter atma angaryasından kurtulursunuz. soğukta ince giyinmek kalori yakmaya yarar. hasta olmak da cabası.