bugün

new york merkezli bir kişisel bakım ve kozmetik markası. cilt, vücut ve saç bakımı için birbirinden güzel ürünleri var.
cildini eczacılık geçmişi olan bir markaya emanet etmek isteyen herkese tavsiye edilir.

özellikle içinde amazon beyaz kili bulunan kil maskesinden oldukça memnunum. nemlendirici olarak da ultra facial cream'i müthiş bir krem.

uzun uzun araştırdım, ürünlerini denedim. bence piyasadaki en güvenilir kozmetik markası. hatta bakın şöyle de bir sitesi var.

http://www.kiehls.com.tr/hakkimizda
Daha önce hiç duymadığım, mağazasını görüp merak ettiğim kozmetik tükanı. Güzelmiş kaliteliymiş öyle diyollar.
En iyi kozmetik markalarından biridir. Türkiye'de mağazası yokken yurtdışından rica minnet getirtilirdi. O yüzden de az kişi bilir. Özellikle saç bakiminda toni&guy'i bile geçti. Denememekle beraber Kirpik için bakim serumunun çok methini duydum.
Ciltteki ölü hücreyi gidermeye yardımcı içeriğiyle Kiehl's lekelerin, siyah noktaların, yağ bezelerinin görünümünü iyileştirmeye yarıyor. Eğer bu ürünü haftada bir gün dermorel ile kullanılırsa çok daha etkili olucaktır.

(bkz: Kiehl s)
(bkz: Kiehl s Blue Herbal Spot Treatment)
görsel
Kil'in faydalarını saymakla bitmez. Kiehls'in doğal içerikli kil maskesi kirlerin derinden temizlenmesini, gözeneklerin küçülmesini sağlar. Ciltteki kirleri ve toksinleri arındırır. Ama Kil'i çok kullanmanın da zararlı var tabi. Çok kullanırsanız cilt canlılığını kaybeder. Yaşlanmaya daha eğimli bir cilde sahip olursunuz. Çünkü cildin neme de ihtiyacı var.

(bkz: Kiehl s Kil Maskesi)
(bkz: Kiehl s Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque)
görsel
Kuru ciltler için mükemmel bir cilt temizleyici önermek istiyorum. Avokado'nun cilde çok faydalı olduğunu söylemiştim. Kiehl's bu ürünü Skualan, Kayısı çekirdeği yağı, E vitamini ve avokado yağı içeriyor. Cildi doğal yağlarından arındırmadan nazikçe ve derinlemesine temizliyor.

görsel
(bkz: Kiehl s Ultra Facial Cleanser)
Araştırmalarıma göre gerçekten işe yarayan kozmetik markası. En çok önerileni yüz temizleme jeli ve yüz kremi. Fiyatları ise ne çok pahalı ne çok ucuz, orta karar. Kuru ciltlere çok iyi geliyormuş, bir deneyeceğim.

Krem 200tl. Yuz yıkama jeli de 80 tl. Ayrıca tester falan da veriyolar 5 adet mi ne. Serumları da efsane etkili görünüyor ama serumda biraz fiyat artıyor. Yaklaşık 450 lira da serumu. Çalışınca artık o.