bugün

Nickini özenle seçmiş yazarımızdır.
sigara yakma aparatlı yazar.
ismi okunurken işkence çektirten yazar.
yarım saattir ismini okumaya çalıştığım yazar.
doğum günü kutlu olsun yazarıdır. tarz' hayrandır. açık ve net.
Farklı,donanımlı bir yazar.
Tam da uludağ sözlük için gereken türden.
Beni de unutmamış sağ olsun.
Zaten Van Gogh da aslen trakyalı biliyorsunuz.

Gogh sarısı selamlar ederim.
görsel
Fotoğraf arşivini paylaşmaya gönüllü olduğum yazardır.

Bana atsın. Ben onları büyük bir zevkle saklarım.
mükemmel rtesimlere sahip yazar, nereden bulduğunu merak ediyorum.
tam yerine atıyor.
şu sıralar dilimden düşmeyen bir şarkı önerisinde bulunduğu için teşekkür edecektim kendisine lakin çaylak olmuş.
Ilk takibe aldığım çaylak olmuş yazar. Entrysini çaylaklığını yazarlığını bilmem, resimlerden belli müthiş kafası var. Ba yıl dım.
bilgi paylaşımına değer veren bir yazar olduğunu düşündürmüştür.
kibrikte başlayıp zenginliğin sonunda zippoya çıkan sonra yine fakirleşince kibrite dönen yazar.
nick baksana çok iyi ya.
kendini bulup bulup yitirdiğin, içinde kaybolduğun,sözün yetmediği yerde çizgilerin haykırdığı paylaşımların sahibi.
Bi sey diyeyim mi? Baya baya iyi yazar. Çok özgün, farklı. Biraz yeraltı gibi ve kalemi kuvvetli. Gerçekten iyi yazar ve az once farkina vardim.
Nickaltina bir bakayim dedim. Yazana kadar canım cıktı. Iyi yazmalari olsun.
sözlüğün, okunası, değerli yazarlarından.

kendisini ilk fark ettiğim vakitler yüklediği o değişik, güzel görsellerle çekmişti ilgimi. düşündürmüştü epeyce nereden buluyor bunları diye. daha sonra, sıkılmıştım sürekli aynı tip, yazısız entry paylaşmasından. tıklamaz olmuştum kibrittokaiclipperzippokibrit x başlığına yeni bir entry girdi bildirisine. sonra bir gün, yanılmıyorsam gözcü olduğunu tarif ettiği bir entrysine denk geldim. Güzeldi yazı, epey. Diğer entrylerine baktım. bildiğiniz her şeyin yanlış olduğunu söyleseler'ini okudum, gecekondudan entry giren yazar'ını, hem sigara hem ates isteyen insan'ını, sözlük yazarlarının söylemek istedikleri'ni okudum. Farklı bir dünya gördüm. ilginç, 2016ya ait olmayan bir dünya. 2016 insanına ait olmayan düşünceler. Ya da öyle değildir, bilmiyorum, afilli cümleler kurmak uğruna ben uydurmuşumdur bunları belki ama, dünyamıza ait biri gibi değil.

Nasıl bu noktaya geldi merak ediyorum, Fikirleri nasıl bu şekli aldı. Terk edilmiş biri gibi gelmedi. Hani olur ya, bazı insanlar çok sever, terk edilir ve hayatı daha iyi anlamaya başlar. Onlardan değil. Çok okuyarak desem, ı-ıh. Türkiye'nin ununutulmuş kenar mahalleleri mi öğretti acaba ona bildiklerini.

Belki bir gün d&r raflarında görürüz adını. Yazmaları bol olsun.
Temiz kalpli, kendi standartları olan ve bayan sanılan bir yazar arkadaşımız.
kaliteli bir yazar, yazsın.
şu sözlükte gördüğüm en kalitteli yazar, adam gibi adam kendisini takibe aldım. Yazdıkları çok güzel umarım bir gün tanışır dost oluruz kendisiyle.
Bugün farkettiğim ve bugünden sonra hevesle takip edeceğim, az bulunan kaliteli yazar. Saygılarımla.
kendisinden bir kitap önerisi almak istediğim yazar. Umarım duyar beni ve karşılıksız bırakmaz.
bi gün irlanda'ya gidersem anlatacağım sana. şu an gidecek gibi gözükmüyorum, bazı sorumluluklarım var. neyse zaten konu bu değil.
aydınlanmış bir hayal getireceğim, yeşilliklerin üstünde şarap içerken bir köpeğin karnını doyuracağım. paraşüte binince, teoman; " kim tutacak son anda bedenimi havada düşen uçurumlarda.." diyecek. hepsini anlatacağım güzel güzel..

sonra sen, bir kızı evine bırakacaksın.. yukarı gel kahve ısmarlayım diyecek.. hepsini anlatacağım..
Satayım mı seni?

----

Ozel mesajim:

Yazılarınızı okumaya başladım saat 11.00 de.

Ve saat 11.59

Gerçekten cok güzel akıcı yazıyorsunuz.

Takibimdesiniz. Bol bol yazmanız dileğiyle.

----
sözlüğün demirbaşı olmalı bu arkadaş..
Değişik yazar.

Iyi yazıyor da bazen hangi kafayla yazıyor anlayamıyorum.